"הדיגיטציה מאיימת לייתר חלק מבעלי מקצועות חופשיים בסופו של התהליך"

ראיון עם סו"ב מוטי דהרי, שנבחר לשמש סגן נשיא להב ונציג הלשכה בארגון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכן הביטוח הוותיק, מוטי דהרי, CLU מנכ"ל ובעלים בדהרי סוכנות לביטוח, ממקימי סניף רחובות בלשכה ויו"ר הסניף לשעבר, נבחר לשמש כסגן נשיא להב (לשכת העצמאים בישראל) במקומו של סו"ב טוביה צוק, שמסיים קדנציה של פעילות ענפה בתפקיד זה.

לדברי סו"ב דהרי, החזרה לפעילות בלשכה משמחת אותו מאוד: "אני שמח ומאושר על הבחירה בי. הייתי מנותק מפעילות בלשכה מסיבות אישיות תקופה ארוכה, ואני מודה לחבריי על ההזדמנות שניתנה לי לתרום", אומר דהרי.

דהרי | צילום: באדיבות הלשכה

מה התכניות שלך לפעילות בלהב כנציג הלשכה?
"קודם כל אפגש עם נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד וממלא מקומו סו"ב ליאור הורנצ'יק על הליכי עבודה ואסטרטגיה. אפגש כמובן גם עם טוביה צוק קודמי בתפקיד, כדי ללמוד על היכולות להביא לידי ביטוי את הנושאים שמעניינים את הלשכה. להב הוא גוף שמייצג 350 אלף מעסיקים, כ־700 אלף שכירים; הוא מאגד בתוכו כ־40 ארגונים וכ־130 אלף חברים. זהו גוף פוליטי עם חברים רבים, וזה לא עניין של מה בכך. צריך לראות איפה הפעילות שלי כנציג הלשכה משתלבת בפעילותו".

יש נושאים שכבר חשבת עליהם שתקדם בלהב?
"זה עוד מוקדם מדי. חשוב לי בעיקר לקדם את סוכני הביטוח הצעירים במקום שאפשר לתמוך בהם. זהו דור חדש ואינטליגנטי. חשוב לתמוך בנושא הטכנולוגי – קיים פער טכנולוגי שסוכני הביטוח צריכים להשלים אותו 'תוך כדי תנועה'. אני מניח שהבעיה של סוכני הביטוח בתחום הדיגיטלי היא בעיה של כל העצמאים. אנחנו 'חטפנו' ראשונים ושאר העצמאים הם הבאים בתור. אם מסתכלים קדימה, הרי הדיגיטציה
תייתר חלק מבעלי המקצועות החופשיים ותשנה את אופי המקצועות אף ללא הכר וצריך להיערך מבעוד מועד לכך. גם הסייבר הוא איום משותף שמשחר לפתחנו – כל
העצמאים.

"נושא נוסף הוא כמו היתכנות רעידת אדמה בישראל – הרי מדובר על אירוע טראומטי לכל המשק. לעצמאים אין מי שישלם שכר במקרה של פגיעה מאסון טבע בסדר גודל גדול.

"אני בשלב של למידה של כל המערך הזה כדי להביא לידי ביטוי את תרומת הלשכה לארגון העצמאים. אנחנו שותפים לגוף גדול, עם זאת, אנו צריכים להביא את היכולות שלנו לידי ביטוי.

"אני מתכוון ללמוד את התקנון המלא של להב בימים הקרובים כמו גם את הפרוטוקולים מהישיבות בשנה האחרונה, כדי ללמוד את הנושאים שעל הפרק. אני מקווה שאהיה ראוי לתפקיד חשוב זה. אני רואה עצמי שליח שבא לתרום מהלב", מסכם סו"ב דהרי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email