הדרך להצלחה ולשגשוג: היתרונות בחברות במועדון MDRT ישראל

סו"ב אופיר אטדגי מספר על חברותו במועדון MDRT העולמי ועל בחירתו לחבר הנהלת MDRT ישראל. "אין סיבה שמספר החברים במועדון הישראלי לא ינסוק מעלה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר 13 שנות חברות ב-MDRT נבחרתי לשמש כחבר הנהלת MDRT ישראל.

בגיל 21 החלטתי ללמוד ביטוח, אך נתקלתי בדלתות סגורות. בסוף, לאחר מאמצים רבים, עברתי את המבחן בהצלחה.

על המועדון הבינלאומי שמעתי מאמנון הירשפלד ז"ל ודורי נחום ז"ל, קולגות שלי בתחום, מקצוענים שהאמנתי בהם. ברגע שנכנסתי לעולם ה-MDRT עליתי על מסלול מהיר של התפתחות אישית מקצועית.

אופיר אטדגי. צילום: אבנר כצמן

בכנס העולמי הראשון שלי, שהתקיים באטלנטה ג'ורג'יה, הבנתי שהגעתי ליעד. מאז, בכל פעם שאני נוסע לכנסי הארגון, אני לוקח טיפ אחד או שניים, ומרוויח מהם פי שלוש ואפילו פי ארבע.

100% אישורי תביעות

היתרון והיופי שבמועדון זה שכולם משתפים את כולם ברעיונות. רעיון שאימצתי מיד היה – שבעסק שלי לא יצורף לקוח בלי סיכום מידע רפואי מקופ"ח וחיתום מקצועי של חברת הביטוח. הצהרת בריאות אינה מספיקה. לכן יש לי 100% אישורי תביעות בביטוחי בריאות, חיים, סיעוד, פנסיה ואכ"ע. כל לקוח יודע מראש מה מגיע לו ומה לא מגיע לו.

באחד הכנסים סיפר מישהו שהוא שלח לכל הלקוחות שלו מעטפות ריקות. מה הוא השיג בכך? שרוב הלקוחות הרימו לו טלפונים ואז עדכן אותם שצריך להרחיב את הפוליסה בעוד 20 שקלים. כולם הסכימו. גם אני עשיתי את המהלך הזה וקיבלתי היענות של 80%. בנוסף, אני מציע ללקוחותיי הטבה ייחודית חינם של ייפוי כוח מתמשך בעודם בחיים, שבלעדיו הביטוחים לא שלמים.

החברות במועדון, החשיפה לעמיתים מכל קצות העולם, העדכונים המקצועיים השוטפים של המועדון – כל אלה פקחו את עיניי לטווח הרחב של ההישגים המקצועיים שניתן לשאוף אליהם, ונטעו בי דחף ומוטיבציה לעשייה אינסופית.

היום, כאמור, לא רק שאני חבר בארגון MDRT העולמי, שהכניסה אליו מתאפשרת רק למי שיש לו הכנסות מפרמיות של 1 מיליון שקל במוצרי ביטוח חיים/בריאות, והוכחת הישגים מקצועיים; היום אני כבר חבר הנהלת MDRT ישראל. יש לציין, כי חברות ב-MDRT דורשת גם סטנדרטים גבוהים במיוחד של אתיקה מקצועית שהחברים מחויבים לקבל על עצמם.  מהסיבות האלה, חברות במועדון MDRT מוכרת ברמה הבינלאומית בתור חותמת בלעדית של מצוינות. בישראל יש כ-120 חברים בלבד במועדון MDRT המקומי ואין סיבה שהמספר הזה לא ינסוק מעלה.

כחלק מתפקידי כחבר הנהלת MDRT, אני מתכוון להביא לכך שחברי המועדון הישראלי יקבלו הטבות ייחודיות מחברות הביטוח מעבר להטבות הסטנדרטיות שהם מקבלים כסוכני החברות – הם יבודלו בכל חברה. אהיה אחראי על מערך ההשתלמויות של חברי הארגון, ובמסגרת זו הם יקבלו הרבה ערך בשל שיתוף הפעולה עם המועדון העולמי.

הכותב הוא חבר הנהלת MDRT ישראל ובעלים של סוכנות ביטוח ברמת גן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email