הדרכת חיתום בריאות בצפון: "כלי להתנהלות נכונה מול המבוטחים וחברות הביטוח"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-50 סוכנות וסוכנים הגיעו השבוע לכיתת ההדרכה בלשכת סוכני הביטוח בצפון למפגש בוקר בנושא חיתום בריאות. במפגש, שנערך ביוזמת הוועדה לסוכנים צעירים, ועדת הבריאות ומחוז חיפה והצפון, דיברו עו"ד ג'ון גבע, היועץ המשפטי לסוכני הלשכה במרכז, ד"ר אודי פרישמן, מומחה לביטוחי בריאות וסיעוד, ופרופ' אברהם קרסיק, מנהל המכון האנדוקריני בבית החולים שיבא, שסיפקו לסוכנים כלים נכונים יותר בכל הקשור לקבלת מבוטח ולהתאמת כיסויים בהתאם למצבו הרפואי.

עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של האגף לביטוח חיים בכלל, הרצה על קבלת המבוטח מנקודת מבטה של חברת הביטוח. ליאור רוזנפלד, יו"ר מחוז חיפה הצפון, הודה ליו"ר ועדת הבריאות והסיעוד יואל זיו וליו"ר הוועדה לסוכנים צעירים דביר רפ על היוזמה ועל שיתוף הפעולה עם המחוז.

לדבריו, "הכנס סיפק לסוכנים כלי נוסף להתנהלות נכונה למול המבוטחים וחברות הביטוח". לדברי זיו, שהרצה אף הוא בהדרכה, "שמחנו לראות נוכחות גדולה של סוכנים ושהאולם היה מלא. אף על פי שההדרכה היתה מיועדת לסוכנים צעירים, הגיעו גם סוכנים מבוגרים שביקשו ללמוד. המטרה היתה לצייד את הסוכן בכלים מקצועיים בתחום חיתום רפואי, תביעות רפואיות וסוגיות משפטיות. הם מאוד נהנו וביקשו להמשיך בימי עיון מהסוג הזה".

לדברי רפ, "חלק מתוכנית וממשימות הוועדה לסוכנים צעירים הן השתלמויות מקצועיות לדור הצעיר. ההשתלמות הזו נבעה מצרכים ומבעיות מקצועיות שעלו מסוכנים צעירים. למעשה, אירגנתי את ההשתלמות יחד עם יואל זיו מתוך צורכי הצעירים, אך פתחנו אותה לכל הגילאים".

רפ מציין כי נרשמה היענות אדירה. "השתלמות נוספת נקבעה ל-21 באוקטובר בתל אביב לסוכני מחוזות המרכז והשרון וההרשמה נסגרה יום לאחר פתיחתה. זה מראה עד כמה צמאים הסוכנים לידע ולהשתלמויות נוספות כדי לחזק את הידע המקצועי שלהם. לאור ההצלחה נעשה מאמצים גדולים לערוך את ההשתלמות הזו גם בשאר המחוזות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email