ההרשמה לכנס הבינלאומי של MDRT בקליפורניה תפתח ב-16 ביוני

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חבריי וחברותיי המקצוענים ואלו ששואפים להיות כאלו, בחודשים האחרונים אנו חווים משבר אשר משפיע על האנושות כולה ועל כל אחד ואחת מאיתנו בפרט.

הנהגת MDRT ישראל בראשותי עשתה לילות כימים בכדי לסייע לכולנו, ליצור שנה מיוחדת ורוויה בפעילות. מתחילת מרוץ 2020 שהחל במלון אלמא בזיכרון יעקב ואמור היה להסתיים באנהיים קליפורניה, אך לצערי נפלה בחלקנו "הזכות" לחוות את הקורונה ומגבלותיה.

זום, וירטואלי
לראשונה – כנס MDRT וירטואלי. צילום: shutterstock

אך כמו ב-MDRT, כל ירידה היא לצורך עלייה והשנה נפלה בחלקנו הזדמנות נדירה וחד פעמית שלא הייתה בהיסטוריה של הארגון ב-92 השנים האחרונות. בתאריך 16.06.2020 ייפתח הרישום לכנס הווירטואלי שיתקיים בין התאריכים 03.08.2020-07.08.2020 אשר ירכז כ-70 אלף חברים וחברות ממדינות שונות בעולם לחוות חוויה מקצועית, מרתקת ומעצימה של בעלי תו התקן של הארגון הבינלאומי של בכירי סוכני ביטוח החיים, הפנסיה, הבריאות והפיננסים – MDRT, שבאמצעות כלים ייחודיים והרצאות מקצועיות ומלאות תשוקה לגרום לנו לחזור לשגרה ואף לצמצם את הפערים שנוצרו אצל כולנו בחודשים האחרונים.

ארגון ה-MDRT מבין את צו השעה ופותח את שעריו למצטרפים שנמנעו במהלך השנים להגיע לכנסים בחו"ל ולאפשר גם להם להרשם לארגון ולשלם דמי חבר ללא קנסות ואף להרשם לכנס הווירטואלי. בדרך זו יוכלו השנה גם הם לחוות את קסם המקצועיות ועוצמת השליחות של הארגון וחבריו המיוחדים.

חברי ההנהגה ואני נשמח לסייע בתהליך הרישום במייל: [email protected].

השנה, כל מי שיירשם יוכל ליהנות מהרצאות מרתקות מהסלון או מהמשרד במשך שלושה שבועות רצופים, אשר יתורגמו לעברית.מהרו להירשם עם פתיחת הרישום בתאריך 16.06.2020.

אני מברך את חבריי לארגון ואת המצטרפים החדשים לכנס המעצים, עם נחיתה רכה וחזרה לשגרה מוצלחת לכולנו, ועם אנרגיות להמשך שרק ב-MDRT אפשר לקבל.

שנעשה ונצליח.

הכותב הוא יו"ר MDRT ישראל, C.L.U, סוכן פנסיוני

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email