הוועדה הבינדורית חוזרת

בשבוע שעבר הוקמה הוועדה החשובה מחדש. היא תציע מידע מקצועי ומשפטי לשילוב ושיתופי פעולה בין סוכנים צעירים לוותיקים; נשיא הלשכה: "אני רואה אופק נכון לוועדה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המיזם הבינדורי חוזר לפעילות והפעם בראשות סו"ב תדהר סאטובי, שיזם את החזרת פעילות הוועדה. סאטובי ילווה בשני סגנים – סו”ב שמוליק חיות שיהיה אחראי על אזור ירושלים וסו"ב אבי שבי, שיכסה את אזור באר שבע והדרום.

כמו כן, צורף לוועדה סו"ב גולן וולך, סוכן צעיר שירכז את הפעילות מול סוכני הביטוח הצעירים המעוניינים להשתלב ולשתף פעולה עם סוכנים וותיקים; סו”ב בילאל עסאלה יהיה נציג הוועדה במגזר הערבי; סו”ב חגי לנצט יהיה אחראי על תחום הידע המקצועי בעיקר בעולם הבריאות, רגולציה; סו”ב מירב ג'והן תהיה נציגת הנשים בוועדה ותפעל למען סוכנות הביטוח.

בנוסף, תיעזר הוועדה ביועצים ומומחים חיצוניים ובסך הכל תמנה 10 סוכנים וסוכנות.

סו"ב סאטובי | צילום: באדיבות המצולם

לדברי סאטובי, הוועדה תעסוק בצדדים המקצועיים והמשפטיים של ניהול עסק משפחתי והעברתו לדור הבא, מכירת תיקים, שיתופי פעולה בין סוכנים צעירים לוותיקים ועוד.

בשלב ראשון, עקב הנחיות משרד הבריאות תקיים הוועדה כנסים מחוזיים בלבד, פרונטליים ובזום, "כשהכוונה היא למצוא את הסוכנים שבאמת מעוניינים להשתלב בפעילות שמציעה הוועדה, ולא סוכנים שסתם באים לחפש תיקים לקנייה״, אומר סאטובי ומוסיף: "בכנסים יועלו הנושאים שמעניינים את הסוכנים והם מצדם יציפו את הבעיות עליהן הם מעוניינים בתשובות בהיבטים שונים, כשבמסגרת פעילות הוועדה יהיו השתלמויות וסדנאות שם הם יקבלו את התשובות ליישום ומימוש.

״אני מודה לחברי המועצה הארצית שבחרו בנו להקים מחדש את הוועדה החשובה. זאת שעת כושר חשובה מאוד ובשבועיים הקרובים נמלא את שורותיה ונגבש תכנית עבודה מסודרת".

נשיא הלשכה, סו”ב ליאור רוזנפלד, אמר: "הסינרגיה בין סוכנים צעירים לוותיקים היא הכרח להמשך קיום המקצוע ואם נתקדם לשיתופי פעולה יהיה כאן רווח כפול; סוכנים ותיקים רבים מחפשים סוכנים צעירים שימשיכו את דרכם, וצעירים מחפשים להיכנס למשרד מבוסס, בעל שם ועם ציבור לקוחות נאמן. לתדהר סאטובי יש את היכולות והדרייב להוביל את הוועדה בשילוב שני סגנים מנוסים וסיוע של סוכנים נוספים – אני רואה אופק נכון לוועדה”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email