הוועדה לביטוח פנסיוני פועלת יחד עם הפיקוח לשיפור הביטוח לאובדן כושר עבודה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הוועדה לביטוח פנסיוני פועלת בימים אלה, בשיתוף פעולה עם הפיקוח על הביטוח, לשיפור הביטוח לאובדן כושר עבודה. לדברי יובל ארנון, יו"ר הוועדה, "אחד הנושאים שלקחה על עצמה הוועדה לטפל בו הוא שיפור הביטוח לאובדן כושר העבודה. מדובר בביטוח שנמצא בתחום האפור: הגדרות שונות בין החברות, פרשנות שונה, מוצר הלוקה בחוסרים רבים. לכן הוחלט להקים צוות בלשכה בראשות הסוכן חיים גולדיס, שבמשך חודשים ריכז כשלים במוצר זה, לאור ניסיונם של חברי הוועדה ממקרי עבר בתחום זה".

הוועדה לביטוח פנסיוני גיבשה מסמך מפורט ומקצועי שהוגש השבוע לרג׳ואן גרייב, סגן בכיר למפקחת על הביטוח, ולמיכל היימן, אחראית על תחום ביטוח החיים בפיקוח, ובדיון הראשון שנערך בין הצוותים נמצאו נקודות משותפות רבות בין הצדדים והסכמות שיבואו לביטוי בטיוטה ראשונה, שתצא לאחר החגים.

"פעילות זו של הוועדה לביטוח פנסיוני מדגישה את רצונה של הלשכה כגוף המייצג את סוכני הביטוח, הבאים במגע יום-יומי עם ציבור המבוטחים, לשפר כשלים בפוליסות קיימות לטובת הלקוחות, במיוחד במקרים כמו אובדן כושר עבודה, שבו הלקוח ומשפחתו נמצאים במצב קשה ונדרשים להגנה מתאימה שתאפשר להם לשמור על רמת חיים נאותה ולהתקיים בכבוד". אומר ארנון.

"כיום המצב בעייתי מאוד, לאור מגוון המוצרים והשונות הגדולה ביניהם, החרגות שונות, כללים שונים, פרשנות בעייתית והגדרות שחלקן לא מתאימות למציאות. לכן הקדישה הוועדה זמן רב במטרה להגיע למוצר מתקדם יותר, הוגן, מותאם לצורכי הלקוח, ובסופו של דבר להטיב את מצבו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email