הוועדה לבריאות וסיעוד תקיים ישיבות וירטואליות לטובת הסוכנים הרחוקים מהמרכז

יו"ר הוועדה איגור מורי: "נאפשר לסוכנים הנמצאים בצפון או בדרום לקחת חלק פעיל בישיבה מבלי להגיע לאזור המרכז"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בישיבתה הראשונה של הוועדה לבריאות וסיעוד בלשכה, הודיע יו"ר הוועדה סו"ב איגור מורי בדברי הפתיחה שלו על הרעיון החדשני לפיו הוועדה תקיים ישיבות וירטואליות: "זה יאפשר למי שנמצא בצפון או בדרום להשתתף בישיבה מבלי להצטרך להגיע למרכז. כולם יצורפו למערכת, אשלח מייל לכולם איך עושים את זה. זו ישיבה לכל דבר, רק קצרה יותר, מתומצתת יותר ולא מחייבת נסיעה".

בנוסף, אמר מורי, כי בקדנציה הנוכחית יתקיימו חלק מהישיבות במחוזות אחרים ובסניפים. ”יו"ר הסניף צריך לדאוג למקום אם הוא רוצה לארח אותנו, וגם סוכני הסניף יוזמנו לישיבה. אני בטוח שיש להם הרבה רעיונות, שאלות, בעיות. לא נסתגר בוועדה".

לדבריו, הוועדה תעסוק כהחלטה אסטרטגית רק בכל מה שקשור לסוכן: "ללקוחות שלנו יש ארגונים, ויש לוביסטים ויש תנועות ציבוריות, כולם דואגים ללקוח. מבחינתנו, הדבר הכי חשוב זה לדאוג לסוכן, אם במקורות פרנסה חדשים, בייצוג מול הרגולציה, וכל מה שחשוב לאינטרס של הסוכן וטובתו", הדגיש מורי.

סו"ב יוסי אנגלמן, סגן נשיא הלשכה, שהצטרף לישיבה, בירך בשם הנשיא את הוועדה ואמר: "אני מכיר את איגור הרבה שנים אני בטוח שיש פה גם צוות שאשמח להכיר את כולם. אני מאוד מקווה שהוועדה הזו תעמוד עד סוף הקדנציה במטרות שתציב לעצמה”.

נרתמים למשימה

מורי בירך את סו"ב יואל זיו, יו"ר הוועדה בקדנציה הקודמת, שהוזמן לישיבה ואמר: "חלק מהדברים שיש היום לסוכנים, בטח בתחום ביטוח נסיעות לחו"ל, זה הישג כמעט בלעדי של יואל ואי – אפשר להמשיך בעבודה בלי להוקיר את פעילותו במשך השנים האלה".

יואל זיו סקר את פעילות הועדה בתקופתו: “ועדת בריאות היא אחת הוועדות החשובות, עובדה שיושב ראש שלה הוא בוועד המנהל. היא באמת מובילה דרך לסוכני ביטוח. אין ספק שהיא אחד הנושאים החשובים או הענפים המתקדמים הוא בריאות. במהלך 4 השנים האחרונות שהיינו בקדנציה, זה מה שניסינו לעשות – לתת ערך מוסף לסוכן הביטוח, לתת אוזן קשבת 24 שעות לכל סוכן ביטוח בכל בעיה. אני מצפה וגם איגור, שבאמת תתרמו מעצמכם. אין ספק שלכל אחד מכם יש ערך מוסף".

בשלב זה הציגו חברי הוועדה שהשתתפו בישיבה את עצמם ואת הפרוייקטים אותם הובילו במסגרת הוועדה: סו"ב חגי לנצט ממשגב שבגליל התחתון: "לקחתי על עצמי להוביל פרויקט של רענון של פרויקט שכבר נעשה בעבר במגזינים של הלשכה, של מורה נבוכים, אורים ותומים של כל נבכי ביטוח הבריאות. מדריך לפי קטגוריות בצורה נושאית מול כל חברות הביטוח”.

בפרויקט המדריך ישתתף גם סו"ב עופר חורש: "אני ממושב טל־שחר. למעלה מ־30 שנה בענף. רוב השנים עבדתי כמפקח בחברות ביטוח. לפני 7 שנים הצטרפתי ליונט ויש לי יחידת סוכנים. בשנים האחרונות פניתי לכיוון בריאות וסיעוד”.

סו"ב אולג זרוצקי: "אני גר בבית שמש. בענף למעלה מ־20 שנה. המשימה שלי היא לבנות את ההשוואה המעודכנת בין תכניות המחלות הקשות וגם להראות שינוי שחל בתכניות אלה במשך הזמן. באמצעות מחלות קשות ניתן למנף עסקים אחרים ולהלביש מוצרים נוספים".

סו"ב רבקה גרבר: "אני גרה ברעננה. בענף 28 שנים, בבריאות 26 שנים. רוב המבוטחים שלי הם בבריאות וסיעוד וגם בביטוחי חיים. לפני 3 שנים הכנסתי את בתי לעסק והיא אחראית על ביטוחי חיים וחיסכון. אני מובילה בוועדה את הנושא של טכנולוגיות המתקדמות. ככל שהרפואה מתקדמת הפוליסה שלנו צריכה לצעוד בעקבות ההתפתחות".

סו"ב יאן קוגן: "אני מרחובות, הגעתי מתחום הפיננסים מחברת פרופיט. אני הולך לרכז בקדנציה הזו את תחום הניתוחים בחו"ל. ענף זה במשך השנים נחבא אל הכלים ולא התעמקו בחשיבותו. בתקופה הקרובה לאור הרגולציה החונקת וההתקדמות הרפואית, אפשרות לבצע ניתוח בחו"ל תהפוך לאופציה שימושית לציבור המבוטחים. אפשר לראות זאת בדוגמה של באימיס, בית־חולים מתמחה בקפריסין בתחום ניתוחי עמוד שדרה ומפרקים".

סו"ב בן שרעבי: "אני מרחובות, דור שני בענף. מתעסקים בביטוחי בריאות וסיעוד ובביטוחי חיים. בוועדה אתמקד בנושא של ביטוח פרטי מול שב"ן בניתוחים בישראל ובטכנולוגיות מתקדמות. השב"נים והיחס אליהם משתנה כיום ובמדריך הבריאות שתוציא הוועדה נשים דגש על ההבדלים והחוסרים".

סו"ב אורי פרלשטיין מראשון לציון: "אני עוסק בכל התחומים. אתמקד בארגון מטעם הוועדה של מערך של שיעורי ביטוחי בריאות, כדי שסוכן שיראה פוליסה ידע על מה מדובר, ידע לקרוא את הפוליסות הישנות והחדשות. זה יעשה בשיתוף פעולה עם אנשי המכללה, רונן דניאלי וחוה פרידמן ועם ועדת הכשרת הסוכן והצעירים של דביר רפ".

סו"ב כאמל אבו אל היג'א: "אני מטמרה מהצפון. במקצוע מ־2004 . יש סוכנים שהם חברי לשכה שלא מוכרים ביטוחי בריאות וחיים בכלל, ועוסקים רק במכוניות וביטוח חובה. צריך להביא אותם ללשכה ולהכניס אותם לענף. תפקידי יהיה רוחבי בהנגשת תוצרי הוועדה לסוכני המגזר. מעבר לכך אדאג לארגן מספר סיורים בבתי חולים להרחבת הידע והבנה מקצועית של סוכני הביטוח".

סו"ב אבינועם אקווה מראשון לציון: "25 שנה בתחום. אני משווק בעיקר בריאות וריסקים. אני במקצועי מגשר מטעם בתי משפט ומשפטן. חשבתי על רעיון – לעשות מרכז גישור בין סוכנים ובין סוכנים למבוטחים. מעבר לכך המשימה המרכזית תהיה להנגיש לסוכנים את כתיבת חוות הדעת המקצועיות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email