הוועדה לפעילות וקשרי קהילה תעזור לשפץ בית ספר בצפון

הוועדה לפעילות וקשרי קהילה ביוזמה לשיפוץ בית ספר בקריית שמונה. סו"ב וינצר: "נהפוך את בית הספר לבית של ממש"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הוועדה לפעילות וקשרי קהילה בראשות סו"ב מיכל וינצר, קוראת לסוכני הלשכה להתנדב לפעילות חשובה נוספת, שתתקיים ב־27־28 בספטמבר הקרוב, בשיתוף חברות "איתוראן". הפעם יצפינו המתנדבים לקריית שמונה, שם ישפצו במשך יומיים את בית הספר "רמב"ם" וילונו במלון כפר גלעדי.

לדברי וינצר, מדובר בבית ספר יסודי, ממלכתי דתי ובו 140 תלמידים ממעמד סוציו אקונומי נמוך: "המוטו של בית הספר הוא – מאמינים בכל ילד, מחנכים לערכים, תורה ולמידה. בית ספר מעורב מבחינה מגדרית, ובכיתות לומדים יחד בנים ובנות, דתיים חילונים ומסורתיים", מפרטת וינצר ומוסיפה: "בית הספר קולט עלייה מצפון הודו (בני המנשה) ואתיופיה. בית הספר קולט אליו גם תלמידים מהחינוך המיוחד המשולבים בכיתות הרגילות, ותלמידים עם בעיות רגשיות. צוות מורים קטן ומונה 16 אנשי צוות בלבד, אך כולם נותנים את הנשמה כדי להעצים את הילדים. כמו כן, בית הספר מאמץ הוסטל של אנשים מבוגרים בעלי פיגור".


וינצר. "המוטו של בית הספר הוא –  מאמינים בכל ילד"

חוויה מיוחדת במינה

ההתנדבות תכלול שיפוץ חדר המורים, הוספת עמדות מחשב, שיפוץ הספרייה וחלוקת אחת הכיתות לחללים שיאפשרו למידה פרטנית. גם החצר לא תישאר מקופחת, ותזכה לפינות ישיבה מוצלות.

"אנו נהפוך עבורם את בית הספר לבית של ממש. נעים מראה, חם ומכבד. לטובת ביצוע השיפוץ נזדקק למתנדבים שלא מפחדים מעבודת כפיים, המוכנים להתנתק מהמשרדים ליומיים ולזכות בחוויית נתינה מיוחדת במינה לפני יום כיפור".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email