הוועד המנהל אישר את תכנית העבודה של הלשכה

הלשכה תקדם הצעת חוק לחיוב חברות ההשכרה בביטוח צד ג'
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הוועד המנהל אישר את תוכנית העבודה של הלשכה לשנה זו. התוכנית שהוצגה על ידי סגן נשיא הלשכה, סו״ב יוסי אנגלמן, כוללת עבודה מול הרגולציה וקשרי ממשל, חיזוק המכללה לפיננסים וביטוח והכשרת הסוכן. כמו כן היא כוללת הצבת יעד של 5,000 חברי לשכה עד סוף השנה ואף הקמת צוות משא ומתן לכתיבת אמנת שירות עם חברות הביטוח. התוכנית מיישמת גם חלק ממסקנות ועדת סער ובינן קידום חקיקה בנושאים – חסכון לכל חייל מעל לגיל 20 והטמעת שכר טרחה לסוכני הביטוח. תכנית העבודה תובא לאישור המועצה הארצית.

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, נתן סקירת מצב ובירך בתחילת דבריו “על הרוח החדשה שנושבת בימים אלה בלשכה; אני רואה רוח של שיתוף, סיוע, הליכה קדימה למען הסוכנים ואני שמח על הרוח הזאת. אני מקווה, מבחינתי ומבחינת חבריי להנהגה, שהרוח תימשך ותתעצם ושכל פעיל לשכה, כל חבר ועד מנהל, חבר מועצה ארצית, יקבלו את מלוא הגיבוי, העזרה ושיתוף הפעולה. אני רוצה לציין את כנס הבריאות שהיה לנו בראשותו של סו"ב איגור מורי, היה כנס מוצלח עם כ־800 משתתפים, כנס ששיגר מסר לחברות הביטוח על עוצמתה של הלשכה, תודה רבה לאיגור על הכנס".

נשיא הלשכה התייחס לכנס הפיננסים שיתקיים ב־4 בספטמבר וקרא לחברי הלשכה למהר ולהירשם. חברי הוועד המנהל החליטו כי הרשמה מוקדמת לכנס תעלה לסוכני הלשכה 70 שקל, ואילו במעמד האירוע – 100 שקל.

רוזנפלד סיפר גם על פגישות חשובות של הנהגת הלשכה, בהן עם גיל ספיר, מנכ"ל שירביט, שהודיע שגם באפליקציה שיפתחו יעבדו עם סוכני ביטוח; עם עו”ד רועי כהן, נשיא לה”ב; עם שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים, ועם עו"ד אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר.

עוד סיפר נשיא הלשכה על הצעת החוק שהלשכה תעלה בקרוב לחייב את חברות ההשכרה והליסינג לבצע ביטוח צד ג': "מה שקורה היום הוא שמבוטחי חברות ליסינג פוגעים במבוטחי החברה שלנו, אין עליהם פיקוח למעשה. בונה אותה כרגע סו"ב ישראל גרטי והיא תזכה לגיבוי של חברי כנסת מסיעות שונות, גם היינו בפיקוח בנושא הזה, וגם הם בעד ההצעה הזאת".

סו”ב עוזי ארגמן, יו”ר ליסוב סוכנות לביטוח עדכן לגבי פוליסת הסיעוד הקולקטיבית של הלשכה שמסתיימת במרץ 2020: "הגענו להסכמה עם חברת כלל להמשיך את הפוליסה בפרט, שנתיים ראשונות ב־40% הנחה, אחר כך עוד שנה ב־25% הנחה".

ארגמן הדגיש כי לסוכני הלשכה חלון הזדמנויות להצטרף לפוליסות הבריאות שמסתיים ב־30.9 . "יש לנו פוליסה מצוינת בבריאות. השגנו שם הישגים ממש טובים. אני מבקש שתקבלו החלטה שכל יו"ר סניף ומחוז ייתן רבע שעה לפחות לליסוב על הבמה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email