הוועד המנהל החליט: סו"ב יוסי מנור יקבל תואר נשיא כבוד של לשכת סוכני ביטוח לכל חייו

המכללה לפיננסים וביטוח קיבלה אישור מבנק ישראל והיחידה להכוונת חיילים משוחררים לקבל כשכר לימוד במכללה את כספי הפיקדון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב יוסי מנור, יו"ר MDRT אירופה ונשיא הלשכה לשעבר, יקבל תואר נשיא כבוד של לשכת סוכני ביטוח לכל חייו. כך הוחלט פה אחד בישיבת הוועד המנהל שהתקיימה השבוע. את ההצעה העלתה סו"ב שוש כהן, סגנית הנשיא שאמרה בין היתר: "יוסי מנור מתנדב ופועל ארוכות למען הלשכה, אם זה במסגרת MDRT העולמית, ביפאר, ומייצג אותנו בכבוד, והוא ראוי לקבל את את התואר לאור פעילותו הענפה למען הסוכנים".

בהתייחסו למסע המשלחת בפולין אמר סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה: "לפני שבועיים עברתי את אחת החוויות העוצמתיות בימי חיי, לא יכולתי לתאר לעצמי כשחשבנו בהתחלה על הרעיון שזה מה שיקרה. העוצמה של המסע הייתה בלתי רגילה. מגיע שאפו לרענן שמחי על הארגון, הטקסים והייצוגיות. ההשתתפות שלנו בכנס ממלכתי עם שגרירת ישראל וראש עיר, כשאנחנו עומדים שם ומניחים זרים, נואמים בעברית – הורשמתי והוקסמתי".

יוסי מנור

כנס אלמנטר באילת

סו"ב אריאל מונין סיפר בישיבה על הלו"ז של הכנס האלמנטרי באילת שיתקיים ב־23-26.10. סו"ב אריק ורדי, יו"ר ועדת כנסים ואירועים, דיווח שמאז נפתחה ההרשמה לכנס לפני כשבוע, נרשמו כבר 627 איש וכי אין יותר מקומות במלון דן.

הוועדה הציבורית

בעקבות פרסום מסקנות הוועדה הציבורית לבחינת עתיד ענף הביטוח, דיווח אברמוביץ לחברי הוועד המנהל: "נעשתה פה עבודה מאוד רצינית קיבלנו פידבקים מכל מי שקרא, כולל עיתונאים. התפקיד שלנו הוא ליישם את מה שאנחנו יכולים בזמן הקצר ואת שאר הדברים אני מקווה ומאמין שיישמו אחרינו. נעביר את החוברת גם למשרד האוצר, חברי כנסת, יו"ר ועדת כספים כי יש דברים שנמצאים בידיים שלהם. בשבוע הבא אנחנו משתתפים בוועידה הלאומית הכלכלית של כלכליסט, במושב מיוחד שיעסוק בעתיד ענף הביטוח, אותו יפתח גדעון סער שידבר על מסקנות הוועדה. אחר כך יהיה פאנל שינחה אותו אלי שמעוני כתב כלכליסט, שאני אשתתף בו ביחד עם לוי רחמני ואורי אלדובי. אנחנו נדבר על עתיד הענף וסוכן הביטוח".

עדכוני רגולציה ומשפט

סו"ב יובל ארנון, יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני, סקר את נושא כיסוי האכ"ע שאין אפשרות למכור אותו בביטוחי מנהלים מאז ה־1 באוגוסט. ארנון אף סיפר כי בקרוב יהיו שני ספקי מחזור משכנתאות לטובת הסוכנים שירצו לעסוק בכך.

סו"ב יואל זיו, יו״ר ועדת בריאות וסיעוד, הציג את הרפורמה בביטוחי נסיעות לחו"ל שנכנסת לתוקף ב־3 בספטמבר, וסיפר על ההתפתחויות בנושא כתב השירות לאבחון סרטן שהלשכה שותפה בו.

מיזמי הפרישה, הסניורים והבינדורי

אברמוביץ סיפר על שיפוץ סניף חיפה והצפון, הרחבת פעילות המכללה בצפון והרחבת מיזם הפרישה לצפון. בנוסף סיפר נשיא הלשכה על שיתופי פעולה שהתגבשו בעקבות מיזמי הסניורים והבינדורי.

מנכ"ל הלשכה רענן שמחי, סיפר שהמכללה לפיננסים וביטוח של הלשכה קיבלה אישור רשמי מבנק ישראל והיחידה להכוונת חיילים משוחררים, לקבל כשכר לימוד במכללה את כספי הפיקדון שלהם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email