כנס סוכנות אליפים: ”הופכים חזון למציאות“

כנס סוכנות אליפים לשנת 2017 אירח את ראשי עולם הביטוח והיה בסימן ההתפתחות הטכנולוגית ונחיצות הסוכן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנות הביטוח אליפים קיימה ביום שני השבוע כנס שנתי מרשים ורב משתתפים במיוחד. באולם נכחו מעל 400 סוכנים, עובדי אליפים ובכירי חברות הביטוח, בינהם יאיר לוינשטיין, מנכ"ל אלטשולר שחם קופות גמל, שסקר בפני הסוכנים הזדמנויות חדשות שנפתחו בתחום הגמל וביטוחי חיים, נעמי גיסר נתן, סמנכ"ל הראל, מישל פרז ויעל יריב, סמנכ"לים במנורה, ובכירי הלשכה בראשות נשיא הלשכה, סו"ב אריה אברמוביץ, שהתייחס בין היתר לאישור החוק להפרדת תגמול הסוכן מדמי הניהול, "אנו גאים בהישג פורץ הדרך שיחזק את מעמד הסוכן ואת תדמיתו, וכן יבטיח את עתידו בענף הביטוח", אמר אברמוביץ.לצדו היו גם מ"מ נשיא הלשכה, סו"ב אורי צפריר, ומנכ"ל הלשכה, רענן שמחי.

את הכנס פתח אלכס צ‘רנומורדיק, מנכ“ל אליפים שהתייחס להפיכת החזון למציאות. גולת הכותרת של הכנס הייתה חשיפת "space.elifim", מערכת אינטרנטית מובילה לקידום פעילות הסוכן. המערכת מספקת לסוכן יישומים מתקדמים כמו השוואות מחירים בכל תחומי ענפי הביטוח, הפקת פוליסות ומידע עדכני בתחומי הרגולציה ונהלי החברות. ”המערכת תחבר בין סוכני הביטוח לחברות ותאפשר לייעל את תהליכי המכירה. הסוכן יתמקד בפיתוח עסקיו וישתלב בקלות בעולם הטכנולוגיה והדיגיטל“, אמר צ‘רנומורדיק וקרא לסוכנים להצטרף למהלך של הסרת חסמים וייעול תהליכי הפקת הפוליסות, המכירה והשירות במשרדי הסוכנים.

כנס חברת אליפים

ניר כהן, המשנה למנכ“ל הראל, דיבר על הכלים הדיגיטליים המתפתחים ומחויבות הסוכנים להפנימם בתהליכי העבודה, מיכאל ישיל, משנה למנכ“ל הראל, ואייל בן סימון, משנה למנכ“ל הפניקס, דיברו על נחיצותו של סוכן הביטוח בעידן הטכנולוגי. ”רק סוכן ביטוח יכול להביא את כמות הרגש הנדרשת למכירת ביטוח, ואף טכנולוגיה או רובוט לא יחליפו“, אמר בן סימון. מיכאל קלמן, המשנה למנכ“ל מנורה, ואלעד שלף, משנה למנכ“ל מנורה, הציגו את האיומים, השינויים וההזדמנויות העסקיות בעולם ביטוחי העסקים המשתנה, שלומי נחום, סמנכ“ל בכיר בכלל ביטוח, הבהיר את חוזר השרברבים העתיד להיכנס לתוקף וטיוטת חוזר מוסכי ההסדר והשמאים, גד מילר, מנהל מכירות ארצי של מגדל, נתן סקירה יסודית לאן פניו של שוק ביטוח החיים, וטיירי גננסיה, מנכ“ל טריפ גרנטי, דיבר על האפשרות לבטל נסיעה לחו“ל מכל סיבה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email