הוקרה בינלאומית

מגזין Power Finance & Risk בחר במגדל ביטוח כ"משקיע המוסדי של השנה" לשנת 2020. "אין ספק שבשנים האחרונות עשתה מגדל קפיצת מדרגה משמעותית בעולם ההשקעות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל ביטוח זוכה להוקרה בינלאומית: מגזין Power Finance & Risk, אשר מדרג זו השנה ה-18 חברות בתחומים שונים, בחר במגדל ביטוח כ"משקיע המוסדי של השנה" לשנת 2020. החברות והמשרדים הזוכים נבחרו על בסיס ראיונות מחקר מעמיקים עם פאנל של 45 שופטים בינלאומיים בכירים מכל תחומי פיתוח הפרויקטים, הבנקאות, המשפט וההשקעות. מגדל זכתה להוקרה לצד גופי ענק בינלאומיים כמו מורגן-סטנלי, Berkshire Hathaway, קבוצת קרלייל, בנק אוף אמריקה ועוד.

ברקע הבחירה במגדל כמשקיע המוסדי של השנה עומד חלקה ברכישת הענק של חברת CPV האמריקאית | צילום: Shutterstock

Power Finance & Risk הוא מגזין יוקרתי שמפרסם מידע מקיף של חדשות, ניתוחים ותובנות על מימון, מיזוגים ורכישות בתעשיית החשמל באמריקה, כולל ייצור, הולכה ונכסי גז. אחת לשנה מעניק המגזין פרסים לחברות ואנשים פרטיים שמצטיינים באחד מהתחומים הפיננסים שעוסק בהם המגזין, ביניהם השקעות, מנהלי קרנות והון פרטי של עסקאות מימון, מיזוגים ורכישות ופיתוח בחברות כוח וחברות אנרגיה חלופית. הפרסים מעניקים לזוכים הכרה בינלאומית בתחומם.

השקעת ענק בארה"ב

ברקע הבחירה במגדל כמשקיע המוסדי של השנה עומד חלקה ברכישת הענק של חברת CPV האמריקאית בהיקף של כ-630 מיליון דולר, כחלק מקונסורציום בהובלת חברת OPC, אשר הוגדרה על ידי המגזין כאחת העסקאות שעוררו ציפייה בשוק במהלך השנה. עוד מציינים במגזין כי מגדל ביטוח הייתה מעורבת במימון פרויקטים מסוגים שונים בתחום התשתיות, בהיקפים משמעותיים, בארה"ב.

ארז מגדלי, מ"מ מנהל חטיבת השקעות במגדל ביטוח, מסר: "אנחנו מודים למגזיןPower Finance & Risk על הבחירה המרגשת בנו כמשקיע המוסדי של השנה. אין ספק שבשנים האחרונות עשתה מגדל קפיצת מדרגה משמעותית בעולם ההשקעות שבאה לידי ביטוי, בין היתר, בתפיסת פוזיציה דומיננטית בזירת ההשקעות העולמית וההכרה של מגזין נחשב בכך מהווה עוד אבן דרך חשובה עבורנו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email