הושק כתב השירות החדשני של הלשכה וחברת HelathCast לאבחון סרטן

במהלך פורץ דרך בענף, הלשכה תהיה שותפה לכתב שירות בלעדי. סו"ב יואל זיו: "הרפורמה בכתבי השירות יצרה עבורנו הזדמנות בלתי רגילה לייצר מוצר משלנו"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לראשונה בתולדותיה, הלשכה שותפה בכתב שירות חדשני ובלעדי למנויים שיחלו בסרטן של חברת הלט'קאסט, ללא חברות הביטוח. מי שליווה את הלשכה בחתימה על הכתב השירות היה עו"ד ניצן הראל.

"קנסיירז'" מאפשר למנוייו תמורת דמי מנוי סבירים, לטוס למרכזים הרפואיים המובילים בעולם בבוסטון שבארה"ב, ולקבל אבחון מדויק ותוכנית טיפול מותאמת אישית. התוכנית הושקה ביום שני השבוע בכנס הבריאות של לשכת סוכני ביטוח. כתב השירות, היחיד מסוגו, יאפשר למנויים שאובחנו כחולי סרטן לטוס עם מלווה לפי בחירתם, ולקבל תוכנית טיפול מומלצת ממוקדת ומותאמת אישית באחד מבתי החולים המובילים של אוניברסיטת הרווארד בבוסטון.

לדברי אלדד הלוי, מנכ"ל ומבעלי הלט'קאסט, שהציג בכנס הבריאות את המיזם, משפחה שלמה בה הורים בגילאי 40 ושני ילדים תוכל ליהנות מכתב השירות הזה תמורת כ־95 שקלים לחודש, ללא השתתפות עצמית במסגרת הנסיעה והאשפוז, כולל בגין המלווה. עוד גילה הלוי כי בנוסף לכתב השירות, תוקם קרן משותפת עם הסוכנים שישווקו את קנסיירז' לטובת ילדים ישראלים חולי סרטן. באמצעות כספי הקרן הזו יישלחו ילדים שאובחנו כחולי סרטן לבית החולים לילדים "דנה פרבר" של הרווארד, המדורג ראשון בארה"ב בתחום הסרטן לילדים. נשיא הלשכה סו"ב אריה אברמוביץ, הודעה לסו"ב יואל זיו על הובלת שיתוף הפעולה להקמת המיזם.

אנגלר, הלוי, צפריר ואברמוביץ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email