הזדמנויות לסוכנים ביום עיון של מחוז השפלה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-100 סוכנים הגיעו אתמול בערב ליום עיון של מחוז השפלה שנערך במסעדת להבות בראשון לציון, בשיתוף קבוצת רימונים וחברת INHOUSE. לאחר התכנסות ודברי פתיחה של יו"ר המחוז אורי ששון, יו"ר סניף אשדוד/ אשקלון ג'ינה פלד ויו"ר סניף רחובות/ נס ציונה אודי הוד, הרצה היועץ המקצועי לסוכני המרכז עו"ד ג'ון גבע על סוגיות בייעוץ משפטי לסוכן.

לאחר מכן סיפר מנכ"ל INHOUSE אילן בויקו על החברה ועל הזדמנויות לסוכנים להרוויח יותר מהשקעות נדל"ן בחו"ל. לדברי ששון, "ביוזמתי ניתנה לראשונה הזדמנות לסוכנים לייצר הכנסה נוספת בעולם הביטוח על בסיס הלקוחות הקיימים, במסגרת השקעות נדל"ן בחו"ל. עשרות סוכנים הצטרפו אתמול למיזם, שמטרתו היא להראות שסוכן הביטוח יודע לדאוג ללקוחותיו ולפרנסתו בזרועות נוספות".

גם מנכ"ל קבוצת רימונים דרור אסרף הציג את החברה וסיפר על פיתוח חדשני של שירות רפואי טכנולוגי ללקוחות. "בטוחני ששירות זה ייתן מענה הולם ללקוחות של סוכני הביטוח", אומר ששון. המאמן העסקי אמנון הירשפלד דיבר על סוכני הביטוח כ"מתנה לחיים". יום העיון הסתיים בבינינו לבין עצמנו עם נשיא הלשכה אריה אברמוביץ. עוד הגיעו מנכ"ל הלשכה מוטי קינן ויו"ר ועדת סניפים ומחוזות אריק ורדי. האירוע נחתם בארוחת ערב ובהרמת כוסית לשנה החדשה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email