הזדמנות אחרונה להצטרף לביטוח השיניים הקולקטיבי של הלשכה

יו“ר ליסוב מסביר מדוע כדאי לכל סוכן להצטרף לפוליסת השיניים הקולקטיבית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

”כיו“ר ליסוב אני רואה חשיבות רבה בדאגה לסוכנים לביטוח טיפולי שיניים, שהרי זו יכולה להיות הוצאה גדולה למשפחות רבות, ואני שמח שהצלחנו להשיג ביטוח ריסק מעולה בחברת הראל“, אומר יו“ר ליסוב החברה הכלכלית אלי אנגלר שהצטרף לפוליסת השיניים הקולקטיבית. ”אני ממליץ בכל פה ומבקש מכל חבר לשכה שיצטרף לביטוח הקולקטיבי, שעבדנו קשה עבורו. זה לא סוד שאף חברה לא ששה לעשות קולקטיב לכמות כזו של אנשים, לכן גם במקרה הזה יש סף של 1,500 אנשים. אני מבקש מכל סוכן שיצטרף ויקבל הגנה מהטובות ביותר, לצורך טיפול שאין אחד שלא זקוק לו, הן בשבילו והן למשפחתו, ואני מקווה שנוכל לסמן את הפוליסה הזו כעוד הישג גדול של הלשכה“.

פוליסת השיניים הקולקטיבית הייחודית לסוכני הביטוח, הושגה לאחר משא ומתן ארוך עם חברת הראל. קיום הפוליסה מותנה בכך שיירשמו לפחות 1,500 סוכנים ובני משפחותיהם לתוכנית.

לאחר פנייה לחברת הראל, התקבלה ארכה נוספת, של חודש, להצטרף לתוכנית ביטוח השיניים הקבוצתי, כך מסר אלי שטרק, יו"ר ליסוב החברה ביטוח. שטרק מסר כי "בעלות של 115 שקל למבוגר ו – 40 שקל לילד, מדובר בתוכנית מעולה במחיר מוזל, עם כיסויים נרחבים הן לחבר הלשכה והן לילדיו. אני קורא לכל מי שטרם עשה זאת: כנסו לתוכנית ונצלו את ההזדמנות האחרונה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email