אברמוביץ לסוכנים: בכל בעיה או סוגיה שצצה בשל המבצע בעזה – דלתי תמיד פתוחה בפניכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ פתח השבוע את ישיבת הוועד המנהל בהשתתפות בצער משפחות ההרוגים והפצועים במבצע צוק איתן. "לשכת סוכני הביטוח מרכינה ראש ומביעה את צערה העמוק על נפילתם של רס"ן (במיל) אמוץ גרינברג, חתנו של מנכ"ל הלשכה מוטי קינן, סמ"ר איתן ברק, בנו של חבר הלשכה דודו ברק, רס"ר (במיל) אוהד שמש, חתנה של חברת הלשכה עפרה אלפריח, סמ"ר אורון שאול, בן משפחתו של חבר הלשכה שימי נמימי, רנ"ג רמי כחלון, קרוב משפחתה של הסוכנת דורית יאמין. בהזדמנות זו אאחל בריאות שלמה לחיילים שעדיין נמצאים בבתי החולים, וכמובן אני רוצה לחזק את אלו הלוחמים בחזית. כולי תקווה שנצליח למצוא פתרון ושלא נדע יותר פצועים והרוגים ושיגיע השלום למדינתנו".

בהמשך פנה לסוכני הביטוח בכלל, ולסוכני הדרום בפרט, השרויים עדיין תחת מתקפת טילים. "בכל בעיה או סוגיה שצצה בגלל הלחימה, בין אם במישור המקצועי ובין אם במישור האישי, דלתי תמיד פתוחה בפניכם. אני מזכיר לכם כי הלשכה מציעה הלוואות וליווי עבור כל מי שזקוק לכך. בלחימה ובשגרה, כוחנו באחדותנו. ביחד עברנו את ימי הלחימה וביחד נצליח להתגבר על הקשיים שעוד נכונו לנו ולשוב במהרה לפעילות מלאה ופורייה".

סגנית נשיא לשכת סוכני הביטוח שוש כהן סקרה את פעילות הלשכה במהלך המבצע: "בחודש האחרון השתתפו מאות סוכנים בהלוויות של בני משפחות הסוכנים. התרגשנו לראות את ההמונים שכיבדו את החיילים הבודדים שון כרמלי בחיפה ומקס שטיינברג בירושלים. כמו כן נשתתף בצערה משפחותיהם של דני רכטר, לשעבר יו"ר הלשכה והסוכנת שרה דלל שהלכו לעולמם.

"אחזק את ידיהם של הסוכנים שהיו מגויסים בצו 8, ואודה למשרדו של מ"מ הנשיא אורי צפריר שנתן גיבוי לכל סוכן שביקש סיוע לפעילות השוטפת של המשרד. יו"ר ועדת בריאות וסיעוד יואל זיו פנה לחברות הביטוח בבקשה להאריך באופן אוטומטי את פוליסות הנסיעות לחו"ל לאלו שנאלצו להמשיך לשהות בחו"ל לאור ביטולי הטיסות, ונענה בחיוב.

"עמדנו בקשר צמוד עם יו"ר מחוז הדרום, יפת בקשי, במטרה לחזק את הסוכנים. פירסמנו אפשרויות להלוואות לסוכנים הזקוקים לכך. סוכנים רבים התגייסו ותרמו 400 ק"ג בשר לתושבי הדרום, אספנו חבילות רבות ושלחנו לחיילים.

יו"ר מחוז השפלה אורי ששון ערך ביקור חולים בבית חולים ברזילי וחיזק את הפצועים". יו"ר ועדת פעילות וקשרי קהילה, מיכל וינצר, הרחיבה על ההתגייסות: "במהלך המבצע שיתפנו פעולה עם עמותת גיבורים קטנים ואירגנו בהתראה קצרה מאוד טיול ג'יפים לילדים החינוך המיוחד מהדרום שהתארחו בפנימיית חרב לאת שבסמוך לחדרה. ההיענות היתה מעל המצופה, עשרות סוכנים התגייסו לסייע ולהתנדב. כמו כן, הצלחנו להתרים 400 חבילות מזון לחיילים בסיוע של רמי לוי".

יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני יובל ארנון סקר את פעילות הלשכה מול המפקחת על הביטוח בנושא מסמך ההנמקה: "לאחר משא ומתן ארוך, אנו אופטימיים מאוד לגבי שינוי המתווה של מסמך ההנמקה. נראה כי הפיקוח מבין כי אי אפשר להוציא מסמכים שהציבור לא יכול לעמוד בהם. הפיקוח יבדוק בחיוב את בקשת הלשכה לצמצום המסמך בצורה דרסטית, בדומה למסמך שהציגה הלשכה מטעמה, כולל הכנסת אופציות הקיימות גם בחו"ל, התאמת המסלקה למידע שנדרש, וכן יערוך פיילוט בקרב אוכלוסיות שונות לבדיקת הבנת המסמך והפקת לקחים בהתאם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email