החלו מפגשי הסיירת המקצועית של הלשכה ואיילון

ב-13 מפגשים יזכו 25 הסוכנים הצעירים שנבחרו לפרויקט לתכנים מקצועיים, תיאורטיים ומעשיים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השבוע נפתחה הסיירת המקצועית של לשכת סוכני ביטוח ואיילון חברה לביטוח, במכון לביטוח ופיננסים על שם שלמה רחמני ז“ל, בהשתתפות 25 סוכנים, שנבחרו מתוך עשרות סוכנים שהגישו מועמדות לקורס הזה.

את השיעור הראשון בקורס העביר המאמן העסקי יאיר שיינפלד, ובסופו נשאו דברי פתיחה מנכ“ל איילון אמיל וינשל, נשיא הלשכה אריה אברמוביץ, מנהלת השיווק באיילון יעל פאר, סגנית נשיא הלשכה שוש כהן-גנון ויו“ר הוועדה לסוכנים צעירים דביר רפ.

בשיעור הראשון השתתפו גם דני קהל, סמנכ“ל באיילון ומנהל החטיבה לחיסכון ארוך טווח; אלכס קפלון, סמנכ“ל שיווק פנסיה וגמל; ודורון שבתאי, סמנכ“ל שיווק ומכירות באיילון.

לדברי רפ, ”וינשל ציין את שיתוף הפעולה ואת חשיבות הסוכן הצעיר. הוא אף דיבר על פעילויות ופעולות נוספות שהלשכה והוועדה לסוכנים צעירים עושות למען הצעירים בלשכה. אני מודה על שיתוף הפעולה עם איילון, ולכל מי שעומד מאחורי הקמת הפרויקט הזה בלשכה ובאיילון“.

הסיירת מקצועית לפיתוח סוכני ביטוח צעירים כוללת מתן כלים מקצועיים, תיאורטיים ומעשיים, לעבודה בענף הביטוח. במפגשי הסיירת ירצו מרצים מהשורה הראשונה, דוגמת יאיר שיינפלד, שיעביר הרצאות בנושא תהליכי מכירה ושיווק ומצוינות בעסקים. את הנושאים המקצועיים יעבירו בעלי תפקידים בכירים מאיילון, וראשי הוועדות בלשכה ירצו על פרקטיקות בעולם הביטוח.

הסוכנים הנבחרים ישתתפו ב-12 מפגשים נוספים שיתפרשו על פני כמה חודשים, עד למרץ 2016.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email