החל מבצע חלוקת סלי המזון לנזקקים לקראת ערב השנה החדשה

קרן החסד של הכשרה ביטוח תחלק מאות סלי מזון לעמותות ולנזקקים. יותר מ-800 משפחות מעוטות יכולת יזכו לקבל מגוון מוצרי מזון מותאמים לתקופת החגים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עובדי ומנהלי הכשרה חברה לביטוח ממשיכים במסורת אותה החלו לפני כ-4 שנים, פעילות קרן החסד של הכשרה לקראת ראש השנה, והרכיבו סלי מזון עבור עמותות ונזקקים מעוטי יכולת. כל סל מזון מורכב ממגוון גדול של מוצרי יסוד ומוצרים להכנת ארוחת החג. בימים אלה מחלקת החברה את הסלים לעמותות שפנו לחברה ולמאות משפחות נזקקות.

עובדי הכשרה מכינים את מארזי ראש השנה. צילום: יח"צ

קרן החסד של הכשרה הוקמה לפני כ-4 שנים ביוזמתו של שמעון מירון מנכ"ל החברה, במטרה לקדם פעילויות לטובת החברה ומתוך החברה, עבור מעוטי יכולת. הקרן דואגת, בין היתר, לחלוקת סלי מזון פעמיים בשנה – בראש השנה ובפסח – לעמותות, ארגונים, משפחות ונזקקים. הקרן מנוהלת ומתופעלת על ידי מנהלי ועובדי החברה, ולטובת הבטחת פעילותה הכשרה מעמידה תקציב שנתי בגובה של כמה מאות אלפי שקלים.

הגדלת תקציב התרומות

"בימים אלו, שאנו חווים שגרת חיים בתוך שגרת קורונה, חשוב יותר מתמיד לעזור למי שצריך", אמר מירון, "מדובר כבר במסורת שהחלה לפני יותר משלוש שנים. הקמנו קרן חסד שמטרתה לדאוג למשפחות מעוטות יכולת ולהעניק סיוע קבוע בחלוקת מצרכי מזון לקראת החגים. באמצעות הקרן הכשרה לוקחת על עצמה את האחריות החברתית בדאגה לזולת ולמי שידו אינה משגת".

עוד הוסיף מירון, "הגאווה הגדולה היא רצון עובדי ומנהלי החברה לסייע לעבודת הקרן ובארגון סלי המזון השנה זכינו לטפל בלמעלה מ-800 משפחות על ידי עמותות חסד שיסייעו בניתוב חלוקת הסלים. אנחנו עובדים כל השנה בהתאם לאסטרטגיה העסקית אבל לא שוכחים גם את הטיפול במי שידו אינה משגת. הכשרה שמה לה למטרה לתרום לטובת החברה תוך הצבת יעד להגדיל את תקציב התרומה לקהילה בכל שנה. אני מאחל לכולם שנה טובה ובריאות איתנה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email