הטבות לסוכנים – ומסע לפולין: סיכום פעילות ועדת הרווחה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ועדת הרווחה בראשות עוזי ארגמן, שוקדת כל העת למצוא פעילויות והטבות לסוכני הלשכה. לקראת השנה העברית החדשה, שוחחנו עם ארגמן על פעילות הוועדה בחודשים האחרונים.

טיול מאורגן לפולין

”גולת הכותרת של פעילות הוועדה בחודשים האחרונים הייתה הטיול לפולין, עליו שקדנו במשך תקופה ארוכה עד שהוא יצא לפועל“, מספר ארגמן על המסע שנעשה דרך מועדון ההטבות. ”יצאנו אליו 32 איש, סוכנים ובני משפחה, והוא היה הצלחה גדולה. היינו בוורשה, לובלין, מיידנק ואושוויץ. אלו היו חוויות מטלטלות, שהותירו רושם חזק אצלנו גם לאחר זמן. חלק גדול מהסוכנים היו דור שני, וחלק הביאו את הוריהם, הזלנו דמעות, אחד חיבק את השני. הייתה לנו מדריכה נהדרת בשם מרים דוד, שהיא אנציקלופדיה מהלכת לתקופת השואה. באוטובוס היא הייתה מקרינה לנו סרטים כמו רשימת שינדלר והפסנתרן, ואחר כך ביקרנו במקומות שהוזכרו בהם, והחוויה הייתה מועצמת עוד יותר“.

מסע לפולין

הטבות לסוכנים באילת

כמו בכנסים הקודמים, ועדת הרווחה של הלשכה משתדלת להשיג עבור סוכניה את ההטבות האטרקטיביות ביותר באילת. ארגמן מפרט: ”הנחות בבתי עסק, חנויות, מסעדות, אטרקציות וקניונים, ועיתונים כל בוקר בחדרי המלון של הסוכנים. שלחנו מיילים לסוכנינו באילת שרוצים לעזור לבתי עסק באילת, והם יפרסמו בחוברת, כך שידנו עוד נטויה“.

הטבות בישראכרט ובנק יהב

לדברי ארגמן, ”לפני חודשיים חתמנו על חידוש ההסכם עם ישראכרט לכרטיס מיוחד לסוכני הלשכה, והוספנו הטבות חדשות. על הצלחת הכרטיס יעיד מספר המצטרפים: 800 לפני שנתיים, וכיום למעלה מ־1,700 סוכנים“. הוא מוסיף, ”חידשנו גם את ההסכם עם בנק יהב שמעניק הטבות לסוכנים שפותחים שם חשבונות. מאז ינואר 2015, עת חתמנו על ההסכם הראשון עם בנק יהב, פתחו חשבון כ־700 סוכנים. אנחנו מקבלים תגובות טובות מאד מהסוכנים על השירות הנהדר של הבנק לעומת בנקים אחרים“.

לוחות שנה, נרתיקים מהודרים ותווי קנייה

”אנחנו בעיצומו של פרויקט לוחות השנה“, מציין ארגמן. ”ההרשמה נסגרה, ואנחנו כבר שולחים את 260 אלף הלוחות לסוכנים שהזמינו אותם. מה שהלשכה עשתה לחברות הביטוח עם לוחות השנה זה בערך מה שכחלון עשה למחירי הסלולר – החברות נאלצו להוריד משמעותית את מחירי הלוחות שלהן בעקבות המחירים של הלשכה“. דבר נוסף עליו שקדה הוועדה, הוא האפשרות להזמין נרתיקים מהודרים לרישיון רכב ותעודות ביטוח, הממותגים בשם ולוגו הסוכנות, במבחר צבעים. "הדבר מעצים את המותג שלכם ואת שמכם בעיני המבוטחים", הוא מסביר ומוסיף, "העלות היא נמוכה במיוחד, 94.0 אג' (כולל דמי משלוח), שזה פחות ממחצית מחיר השוק, ובנוסף 5% הנחה למשתמשים בכרטיס האשראי של המועדון. רישום ההזמנות דרך אתר לשכת סוכני הביטוח מסתיים בעוד שבוע – מהרו והזמינו". לבסוף, ארגמן מציין כי גם לקראת ראש השנה, כמו גם בפסח, פורסמו באתר הלשכה תווי קנייה במחירים נוחים לסוכנים. ”מדובר בגיפט קארד של חברת לאומי קארד, או תו הזהב שמאפשר גם רכישת מוצרי מזון ברשתות – שי נהדר לחג לעובדי משרדכם וללקוחות“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email