היוזמה החדשה של מחוז מרכז – סיירת מכירות לסוכנים צעירים וותיקים

הפרויקט הושק בכנס הסניפים של מחוז תל אביב שהתקיים השבוע באקספו תל אביב; הכנס נערך בסימן "יחסים לפני תוצאות" ועסק בחשיבות היחסים של סוכני הביטוח עם הלקוחות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום שלישי השבוע התקיים כנס הסניפים השני של מחוז מרכז שנערך באקספו תל אביב. כנס הסניפים המקצועי הקודם במחוז שהתקיים ביוני, היה משותף לשני סניפים משני מחוזות שונים – מדובר בסניף ראשל"צ בראשות סו"ב רמי בן אשר, ממחוז השפלה שבראשות סו"ב אבי שבי, עם סניף חולון/בת ים/אזור בראשות סו"ב אסף יגר, ממחוז ת"א והמרכז שבראשות סו"ב גיא לוי-עזר.

בכנס השני השתתפו סניף תל אביב בראשות מ"מ יו"ר הסניף סו"ב מעיין בר אור; בני ברק בראשות סו"ב חנוך כץ, ורמת גן שבראשות סו"ב זהבה פורת. על ארגון הכנס היו אחראים יו"ר מחוז מרכז סו"ב גיא לוי עזר ויו"ר ועדת מחוזות וסניפים סו"ב מאיר רוטברג.

יו"ר מחוז המרכז, סו"ב לוי-עזר | צילום: גיא קרן

כותרת הכנס הייתה 'יחסים לפני תוצאות'. "רצינו להדגיש את חשיבות הקשרים האישיים של סוכני הביטוח", מסביר יו"ר מחוז המרכז סו"ב לוי-עזר. "לא רק עם הלקוחות, גם עם בכירים בחברות הביטוח ואנשים רלבנטיים אחרים – קשרים שכל סוכן צריך לטפח כדי להגדיל את הסיכויים להביא לתוצאות טובות יותר בעבודתו. על הנושא הרצה לנו עופר מלמד, מבכירי המאמנים והמנטורים העסקיים שהדגים הלכה למעשה את החשיבות של היחסים האישיים. התכנים היו ממש לימודיים והמשתתפים הביעו עניין והתלהבות ממשית".

הגברת היעילות במכירות

סו"ב לוי-עזר השיק בכנס יוזמה חדשה במחוז – סיירת מכירות. "מדובר בפיילוט אותו השקתי בכנס שמטרתו לסייע במכירות הן לסוכנים צעירים כדי שיעלו על הדרך הנכונה והן לסוכנים ותיקים שנשחקו קצת, ואנחנו נעזור להם לחזור למסלול", הוא מספר. "הפרויקט ילווה בידי אחת מחברות הקואוצ'ינג המובילות בישראל. מי שירצה לעלות על הסיירת יצטרך לעמוד ביעדים והתחייבויות; גם לא כל אחד יתקבל, המעוניינים להצטרף לסיירת המכירות יעברו מיון קפדני והם ישלמו מכיסם את ההשתתפות בסיירת כדי לוודא את הרצינות שלהם".

לדבריו, הפרויקט יכלול עשרה מפגשים שבועיים, הוא מיועד לסוכני מחוז מרכז בלבד, ובנוסף לקידום סוכנים בתחום המכירות הוא יתרום לגיוס סוכנים חדשים ללשכת סוכני ביטוח, סבור לוי-עזר.

מתוך כנס מחוז מרכז 2022 | צילום: גיא קרן

בכנס השתתפו גם ד"ר אודי פרישמן, שדיבר על החשיבות בחירת הרופא המתאים בביטוח הבריאות הפרטי; סו"ב דורון הורנפלד שהרצה על גביית שכר טרחה מהלקוח; סו"ב מעיין בר אור ערכה ראיון מרתק עם שרון אגוזי סמנכ"ל חיסכון ארוך טווח ב"מור" בית השקעות, שנגע לא רק בנושאים מקצועיים אלא גם בהעצמה נשית וביחסי סוכן הביטוח עם בית ההשקעות.

ג'ורג'יו די קפואה מהראל ביטוח, סקר את החידושים בביטוחי נסיעות לחו"ל; וד"ר יניב לויתן, מומחה לפשעי מחשב והאקרים, הלהיב את הנוכחים בהרצאתו מרובת הדוגמאות על סייבר ועולמם של ההאקרים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email