"היום הלקוח כבר מבין שיש צורך בביטוח בריאות"

סמנכ"לית ביטוחי בריאות בחברת מגדל, שרונה תושייה פישר, על ההזדמנויות החדשות שעומדות בפני סוכני הביטוח בעידן החדש
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הרצאה מעניינת נוספת שהתקיימה במסגרת הכנס הייתה של שרונה תושייה פישר, סמנכ"לית ביטוחי בריאות במגדל, שחסתה תחת הכותרת "עולם חדש של סוכני בריאות".

תושייה פישר דיברה בהרצאתה על השינויים שחלים בענף הביטוח בשנים האחרונות – הן במוצרים, הן בלקוחות והן בשחקנים – ועל השינויים שלטענתה כל סוכן ביטוח צריך לעשות בשביל להמשיך לקדם את ביטוח הבריאות ולשמר את מעמד הסוכן.

תושייה פישר. "הלקוח רוצה את התמורה הטובה ביותר" | צילום: גיא קרן

לדבריה "נכנסות עוד ועוד חברות לענף, ואומנם תחרות זה דבר חיובי, אבל אותן חברות ישירות שנכנסות יוצרות שיח רק על הכסף ולא על ערך הביטוח".

בשל כך, השינוי חייב להיות בגישה. "היום הלקוח כבר מבין שיש צורך בביטוח בריאות אז הוא עושה השוואה ורוצה את התמורה הטובה ביותר".

תושייה פישר סיפרה איך בכל זאת נותנים ללקוח ערך והציגה לנוכחים את הרגשת השליחות שקיימת בין סוכני ביטוחי הבריאות. "מה שאנחנו עושים יכול להציל חיים, אנחנו דואגים ללקוח", קבעה. "לכן, אנחנו רוצים להתמקד בתחומים שמעודדים אורח חיים בריא ומעודדים את זה בעזרת פרמיות".

תושייה פישר הדגישה כי נפתחות כאן הזדמנויות חדשות לסוכן הביטוח. במקום להמציא שיטוח של גיוס לקוחות חדשים, דרך אפשרות לשנות את השיח בעת מכירה לשיחה על נושאים חיוביים, ולבסוף אפשרויות לסגור עם לקוחות מסלולים שישמרו אותם לאורך זמן רב ומתן ערך כספי מיידי, דבר שימשוך לקוחות נוספים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email