"היכולת שלי לשנות תפיסה ולעזור סוכן צעיר לתא המשפחתי שווה את הכל"

השבוע בסוכן צעיר: עמרי קונורטי, סוכן עצמאי ומנהל סוכנות ווגה פיננסים בחיפה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 28
מצב משפחתי: נשוי
ותק: 6 שנים. בעל רישיון פנסיוני

למה בחרת לעסוק במקצוע סוכן ביטוח?

"מגיל קטן אני חי את התחום, כי אבי ברוך קונורטי הוא סוכן ביטוח ותיק, שהקים את הסוכנות הראשונה שלו ב־1992 . מיד אחרי הצבא השתלבתי בסוכנות המשפחתית. בחרתי בתחום כי ראיתי הזדמנות יוצאת דופן לפתח אותו ולהתפתח ברמה האישית, העסקית והמשפחתית".

במה אתה מתמחה?

"תחום ההתמחות שלי הוא ניהול פיננסי פנסיוני רחב לתא המשפחתי. היום הרגולציה של סוכני הביטוח מכתיבה תנאים שמאז ומעולם היו בעסק שלנו כתהליכים מובנים ומוקפדים – ראייה כוללת של סך הנכסים הפיננסים והפנסיוניים, והפיכתם לראיית תיק השקעות כולל בקבלת ההחלטות. זה בא לידי ביטוי בדוחות מפורטים וסיכומי פגישה מובנים לאחר כל פעולה עם הלקוח, והכי חשוב – שינוי תפיסת הלקוח והפיכת המפגש עם הסוכן לפעולה כירורגית פיננסית שמצריכה התייחסות תקופתית.
לכן, בשונה מהמקובל בתחום אנחנו מתפקדים כ־one stop shop לכל הדילמות הפיננסיות. לאחר הפגישה, הלקוח יקבל כלים להתמודדות מול הבנקים, בתי השקעות וחברות הביטוח, כך שהלקוח פונה אליי לפני שיפנה לבנק או אפילו לרואה החשבון שלו. אני חושב שזה הישג יוצא דופן בשינוי התפיסה של הסוכן בפרט ושל המקצוע ככלל".


קונורטי. "יש ללמוד את התחום מהיסוד"

מה אתה אוהב במקצוע?

“אני רואה במקצוע שליחות ועיסוק בדיני נפשות. היכולת שלי לשנות תפיסה ולעזור לתא המשפחתי לקבל החלטות כבדות משקל ולתכנן את העתיד הכלכלי – שווה את הכל".

איפה אתה רואה את עצמך בעוד עשר שנים?

"אני רואה עצמי כאיש מקצוע שהצליח לשנות את תפיסת הסוכן ומהווה חוד חנית בעולם הפיננסי".

איך אתה רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?

"אחד הנושאים החשובים שבו יתמחה סוכן הביטוח בזמן הקרוב ובעשר השנים הקרובות הוא תהליך הפרישה של הלקוחות, אשר צריך להתחיל שנים לפני הפרישה, ואנחנו משתדלים ליישם את זה עם הלקוחות שלנו".

אילו טיפים אתה יכול לתת לסוכנים צעירים?

"סוכן צעיר צריך לקבל הכוונה נכונה, התמחות ראויה וקבלת ערכים עוד מהבסיס. אני רואה לעיתים סוכנים שמגיעים אלי עם הבנה בסיסית ומתמקדים במוצר ספציפי, אך לא מכירים את כלל המוצרים ואת מה שניתן למכור ללקוח ואת מה שנכון עבורו. לכן יש ללמוד את התחום מהיסוד ולהבין את האחריות המונחת כיום על סוכן הביטוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email