הישגים לליסוב ביטוח לטובת חברי הלשכה

ביטוח אחריות מקצועית לא יתייקר. ביטוח שיניים ייפתח למצטרפים חדשים והמחיר יוזל. ״הצלחנו להביא להפחתת הפרמיה לגילאי 23-56 ולבני משפחותיהם״
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר משא ומתן ממושך שהתנהל בשבועות האחרונים מול חברות הביטוח, הצליחה סוכנות ליסוב לביטוח להביא הישגים משמעותיים לטובת סוכני הביטוח לקראת חידושי הביטוחים בשנה הקרובה.

ההישגים נסקרו בישיבת הוועד המנהל החגיגית, אחרונה של הנהגת הקדנציה הנוכחית, שהתקיימה בתחילת השבוע במלון הרודס בהרצליה.

הישגים משמעותיים בביטוחים לחברי הלשכה. צילום: shutterstock

ביטוח אחריות מקצועית של חברת איילון ביטוח לחברי הלשכה יחודש ללא העלאת פרמיה; לדברי סו"ב אריאל ארז, החברה ביקשה לייקר ב-2-3% את מחיר הפרמיה, אך לאחר משא ומתן היא השאירה את המחירים כפי שהיו השנה. 

לדברי סו"ב דני קסלמן, יו"ר ליסוב ביטוח, מדובר בהישג עליו אחראי ארז בעיקר: "אנחנו מודים לחברת איילון ובעיקר לגדעון רוזוליו, משנה למנכ"ל ומנהל אגף ביטוח כללי עסקי ולעו"ד דנה נפתלי, מנהלת אגף חבויות בחברה. ההישג לא מובן מאליו, נוכח מצב התביעות הלא טוב של סוכני הביטוח בשנה האחרונה״.

לדברי ארז, ביטוח אחריות מקצועית היה סיפור הצלחה בשנה האחרונה: "מכרנו ב-10 חודשים 404 פוליסות לעומת 324 פוליסות בשנת 2020. מדובר בגידול של 124 אלף שקל בהכנסות ליסוב, וזאת כתוצאה ממאמצי שימור ושיווק שעשינו״, ציין.

הפחתת פרמיה בביטוח שיניים

ההישג הנוסף הוא הסכם חדש עם הראל ביטוח לגבי ביטוח השיניים הקולקטיבי לחברי הלשכה, שיתחדש ב-01.02.2022.

"הראל הסכימה לפתוח את הביטוח למצטרפים חדשים מהלשכה, וזאת לאחר 6 שנים בהם לא היה ניתן לצרף חברים נוספים לביטוח״, מסביר ארז, ״הצלחנו להביא להפחתת פרמיה לגילאי 23-56 ולבני משפחותיהם, והם ישלמו 94 שקלים לחודש בלבד. כמו כן, גם סוכנים חדשים בלשכה יוכלו להצטרף לביטוח השיניים של הראל, בתנאים אלה. מדובר במוצר ייחודי רק לחברי לשכת סוכני הביטוח״, הוא מדגיש.

את המשא ומתן מול הראל ביטוח ניהלו חברי ועדת ליסוב סוכני הביטוח רם אמית, גיל ורדי וסמי אביחזר, והוביל אותו עו"ד שלומי לוטינגר, יועץ חיצוני ללשכה.

"אני מודה להם וליו"ר קסלמן על עבודה של הרבה שעות״, אמר ארז והוסיף: "היו הרבה דחיות של תביעות בביטוח השיניים, כ-57%, ולכן מינינו את עו"ד לוטינגר כיועץ מלווה לחברי הלשכה של ביטוח זה ב-6 השנים הקרובות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email