הישג לוועדה הבין דורית: הסכם שת"פ ראשון בין סוכנים

הסכם שיתוף הפעולה הבינדורי נחתם לגבי תיק פנסיוני, בין סוכן ותיק לסוכנת צעירה. יו"ר הוועדה: "אנו מלווים את הצדדים לאורך התהליך ומעניקים להם כלים לבחינת השת"פ והצלחתו"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת פעילות הוועדה הבין-דורית נפגשו השבוע סוכן הביטוח הוותיק נתן רומנו וסוכנת הביטוח ענבל מיוני לחתימה על הסכם שיתוף פעולה ביניהם בתיק פנסיוני. הצלחנו ליצור שיתוף פעולה מוצלח בין סוכן ותיק לסוכנת צעירה וההסכם בין הצדדים נחתם לאחר שאלה ניהלו משא ומתן עסקי ולצד זה הועלו חששות ופחדים.

בפן העסקי ומסחרי – נערכה בדיקה מקיפה ויסודית של תיק הביטוח של הסוכן הוותיק, קהל היעד וריענונו, כיצד יעשו ה"שדרוגים" והפוליסות החדשות, חידוש הקשר עם הלקוחות הקיימים וכו'. מצידו של הסוכן הצעיר נבחן מאגר הלקוחות והלידים העתידיים האפשריים, כיצד הטכנולוגיה החדשה תשרת את כלל המבוטחים ותציע טיפול יעיל מהיר ומקצועי. כמו כן, בהסכם שנערך, נבחן גם מצב של "עייפות החומר", מה קורה חלילה במצב של אובדן כושר עבודה/מוות של אחד מהסוכנים, מכירת התיק תוך כדי שיתוף הפעולה ועוד.

העברת התיק בין הסוכנים. באמצע: עו"ד משה סרנגה. צילום: תדהר סאטובי

במהלך הבחינה העסקית הועלו גם חששות ופחדים: לסוכן הוותיק קשה "לשחרר" שליטה ולהכניס שותף למפעל החיים שלו, לסוכן הצעיר עולה השאלה האם מדובר "בבזבוז" זמן ומשאבים.

הקו שהנחה את שני הצדדים הוא הרצון למקסם ולהשיא רווחים וליצור מצב של Win Win situation. מסגרת העברה בין-דורית נועדה כאמור להשיא רווחים לשני הצדדים, בשאיפה שביום מן הימים גם הלקוחות הקיימים יעברו/התיק יימכר, לסוכן צעיר אחר וכך הלאה.

אנו מלווים את הצדדים לאורך התהליך ומעניקים להם מתוך ניסיוננו הרב, הן בתחום הביטוח והן בתחום המשפט, כלים אמיתיים לבחינת שיתוף הפעולה והצלחתו, כשהמטרה המרכזית בגיבוש ההסכם היא – "זה מרוויח וזה לא חסר".

הכותבים: עו"ד וסו"ב משה סרנגה הוא יועץ הלשכה בתחום המשפחה, דיני הירושה, צוואות ויפוי כוח מתמשך. סו"ב תדהר סאטובי הוא יו"ר הוועדה הבין דורית בלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email