הישג ללשכה: כלל ביטוח ופיננסים מקדימה את תשלום העמלות ל־9 בחודש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במהלך החודשים האחרונים, פעלו בכלל ביטוח ופיננסים במלוא המרץ לקידום מהלך של הקדמת מועד תשלום העמלות המשולמות לסוכני הביטוח שלה בביטוח כללי. החל מחודש מאי 2019, מועד תשלום העמלות החודשי בביטוח כללי יוקדם ליום ה־9 בחודש במקום ה־15 בכל חודש, כפי שהיה נהוג עד כה.

ירון שמאי | צילום באדיבות כלל

ירון שמאי, משנה למנכ"ל, מנהל חטיבת לקוחות והפצה ציין: "אנו רואים בסוכנינו שותף עסקי משמעותי בהצלחת החברה. במסגרת הקשר הרציף והיומיומי שלנו עם סוכנינו, הקשבנו לצרכים שעלו מן השטח והצלחנו לייצר פתרון מיטבי, גם בנושא זה. אנו מאמינים כי מהלך הקדמת תשלום העמלות למועד מוקדם יותר בכל חודש, יקל משמעותית על הסוכנים ובתוך כך אנו פועלים במרץ כדי להקדים את מועד תשלום העמלות גם בסקטורים האחרים".

בעיה עם בתי ההשקעות

סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא הלשכה, מסר בתגובה: "כלל מצטרפת לחברות ביטוח נוספות שאמרו כן להנהגת הלשכה והקדימו את העמלות בפנסיוני ובאלמנטר. לא נעצור כאן עד שכל השוק יתיישר לתאריך תשלום עמלות שלא ירחק מה־10 בכל חודש. אנחנו עדיין מזהים בעיה אצל בתי ההשקעות ומקווים שהיא תיפתר ממש בקרוב. אני מודה ליורם נווה, מנכ"ל כלל, שנענה לפנייתנו והסכים להקדים את העמלות מתוך ההבנה בצרכי הסוכנים".

יש לציין כי הנהגת הלשכה מנהלת מגעים בנושא עם חברות הביטוח כבר חודשים רבים, וכיום כבר רוב החברות משלמות עד ה־10 בחודש. לפני שבועיים הודיעה גם מגדל על הקדמת תשלום העמלות בביטוח כללי. בעבר שילמו רוב החברות את העמלות בדרך כלל ב־15 לחודש, בעוד שרוב הסוכנים משלמים את שכר עובדיהם במשרד ב־10־9 בחודש, מה שיצר עומס כספי על הסוכנים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email