הישג מרשים למחוז השרון בהשתתפות שיא של סוכנים בכנס

כ־200 משתתפים גדשו את האולם בסינמה סיטי בנתניה. סו"ב דני קסלמן: "מספר המשתתפים הוא הישג מרשים למחוז השרון; אנשים עמדו כי לא היה מספיק מקום לישיבה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־200 משתתפים גדשו את האולם בסינמה סיטי בנתניה, בכנס השנתי השני של מחוז השרון. את הכנס המחוזי שהתקיים אתמול, אירח הפעם סניף נתניה בראשות סו"ב שי שדה. את הכנס פתח יו"ר המחוז סו"ב דני קסלמן שסקר את פעילות המחוז. אחריו נשאו דברי ברכה קצרים יו"ר הסניפים – סו"ב שי שדה, יו"ר סניף נתניה; סו"ב רותי דרורי, יו"ר סניף חדרה; סו"ב מושיק בן פורת, יו"ר סניף השרון וסו"ב איילת דן, יו"ר סניף פתח תקווה.

אורי אומיד, מנכ"ל "שלמה חברה לביטוח" דיבר על סיפור ההצלחה של שלמה בשנים האחרונות, שיתוף הפעולה ההדוק עם סוכני הביטוח והכניסה לביטוח לעסקים בהרצאה בשם "עם הסוכן נזיז הרים". אומיד נענה לבקשת קסלמן להוריד את רף הכניסה לסוכנים שיעבדו עם שלמה ביטוח. טובי שמלצר, סמנכ"ל בשלמה ביטוח, נכח גם הוא.

שחר שירצקי, סמנכ"ל איתוראן סיפר על איתור ותפיסות רכבים שנגנבו, בשיתוף עם כוחות הביטחון; דן לוינסון, מ"פורס מאז'ור" הרצה על הגנה ממתקפות סייבר וחקירות סייבר; נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד סקר את הנושאים בהם עוסקת הלשכה כרגע בדגש על צירוף לרבים וביטוח נסיעות לחו"ל; ואלון גל, מנכ"ל ובעלים "תות תקשורת ותוצאות", נתן טיפים להגדלת המכירות בהרצאתו "סוכני הדור הבא".

לאחר ההצראות התקיים רב שיח בנושא "סוגיות מיסוי בעולם הביטוח והחסכון" בהשתתפות: ירון גינדי, נשיא לשכת יועצי המס בישראל, עו"ד רו"ח משה כדר, מומחה מיסוי, וסו"ב שדה. את הפאנל הנחה סו"ב בן פורת.

רו"ח מיטל אדלר, יועצת עסקית, דיברה על "10 הטעויות בניהול עסק בעולם הביטוח"; גיא פלג, הכתב לענייני משפט בחדשות ערוץ 2, ריתק לסיום את המשתתפים בסיפוריו על "הפרשיות שהסעירו את הציבור ופתחו את מהדורות החדשות".

סו"ב קסלמן מסכם: "מספר המשתתפים הוא הישג מרשים למחוז השרון; אנשים עמדו כי לא היה מספיק מקום לישיבה. קיבלתי רשמים מעולים על תכני הכנס מהסוכנים שהשתתפו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email