”הכוח המקצועי של הסוכנים נמצא בעלייה, והוא ישפיע על ענף הביטוח בישראל“

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למעלה מ-90 משתתפים הגיעו ליום עיון דו סניפי של סניף ראשון לציון וסניף רחובות/ נס ציונה שנערך במתחם האירועים מפלים בראשון לציון, בשיתוף שומרה חברה לביטוח. את יום העיון אירגנו יו“ר מחוז השפלה אודי הוד ויו“ר סניף ראשון לציון אורי ששון.

לדברי הוד, ”הכנסים המקצועיים שמארגנת הלשכה מוכיחים שהכוח המקצועי של הסוכנים נמצא בעלייה, והוא עתיד להשפיע על ענף הביטוח בישראל“. במסגרת יום העיון, הרצה בפני הסוכנים סמנכ“ל שומרה אייל טולדנו. כמו כן, עו“ד הילה צאירי, ממשרד עוה“ד גדעון פישר, הביאה נתונים משפטיים על פייסבוק, שנוהגת לחסום ולמחוק פרופיל של אדם שהלך לעולמו, ולא נותנת אפשרות ליורשיו לשמור על נכסיו הווירטואליים ברשת. ”היא אף נתנה פתרונות אפשריים לניהול הרשתות החברתיות, שנוגעים לסוכנים, ובכך פתחה צוהר לעולם שהיה חסום בפנינו“, מציין הוד.

יו“ר הוועדה לגיוס סוכנים שי שדה סקר את הנעשה בלשכה בעת האחרונה לטובת הסוכן. אודי אביטל מוועדת הפיננסים הרצה על תחום הפיננסים. ”הדגשים שנתן בהרצאתו הובילו את הסוכנים לבקש הדרכות בקבוצות קטנות, כדי שיוכלו ללמוד וליישם את התחום. אנחנו מתכוונים לארגן הרצאה נוספת לצורך העניין“, אומר הוד.

איגור מורי מהוועדה לביטוח בריאות וסיעוד חשף בפני הסוכנים נתוני עמלות ועדכונים לגבי ועדת גרמן. לדבריו, סדר היום הציבורי בנושא בריאות מיתרגם בימים אלה אצל סגן השר החדש יעקב ליצמן, והוועדה נמצאת בקשר הדוק עם סגן השר, ובמקביל עם הפיקוח על הביטוח. יום העיון נחתם עם יוסי אוחנה, פיזיולוג במשטרה, שהאיר את עיני הסוכנים בנושא חיבור נפש האדם לאנרגיה טובה.

ששון מציין כי בעקבות הכנס ועל פי בקשת הסוכנים, ”הוחלט שייערך יום עיון נוסף בנושא המסלקה הפנסיונית ותפעולה בשיתוף נציגי המסלקה, חבר המועצה מוטי דהרי ואביטל“. לדברי הוד, ”לכנס הגיעו בסופו של דבר יותר סוכנים מאלה שנרשמו. הסוכנים נתנו משובים חיוביים כבר במהלך הכנס, והביעו את שביעות רצונם מהכנס המאתגר והמגוון שהיה“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email