הכירו את המרכז שיעניק סיוע מקצועי והכוונה במחלות קשות, לצד הפיצוי הכספי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים משיקה פוליסת ביטוח חדשנית למחלות קשות "מענקית זהב פרימיום" אשר כוללת גם מרכז מקצועי לסיוע והכוונה למבוטח למשך תקופת המחלה, ללא תוספת כספית.

נמסר, כי הראל תסייע למבוטח בהתמודדות עם המחלה באופן שיכלול הכוונה לגורמים רפואיים, סיוע בקביעת תורים ותאום בדיקות וטיפולים רפואיים, סיוע סוציאלי וסיוע בהפחתת עלויות הטיפול הרפואי, בהתאם להסכמים הרפואיים של הראל בארץ ובעולם. כמו כן, התכנית החדשה של הראל תכלול הרחבות של הכיסוי הביטוחי: מתן פיצוי נוסף (בגובה 10% מסכום הביטוח) במקרה של ביצוע צינתור, הרחבת הכיסוי למקרים נוספים של סרטן מקומי (בגובה 10% מסכום הביטוח), והחזר הוצאות נלוות לטיפול ניסיוני בחו"ל למחלת הסרטן. כל זאת, ללא שינוי בגובה הפרמיה.

מירי זילכה-גפן, מנהלת אגף תביעות בריאות בקבוצת הראל ביטוח ופיננסים. צילום: ראובן קופיצ'ינסקי

לדברי מירי זילכה־גפן, מנהלת אגף תביעות בריאות בקבוצת הראל: "על מנת להבטיח שקט נפשי למבוטח, בחרנו בהראל להרחיב את המענה הניתן בביטוח לאירועים רפואיים משמעותיים – כך שיהיה הרבה מעבר לפיצוי כספי כפי שהיה עד כה. הפוליסה החדשה תעניק למבוטחים בביטוח מחלות קשות את כל היתרונות והשירותים שקיימים בהראל כחברת הביטוח המובילה בתחום הבריאות, מעבר לפיצוי הכספי שיינתן להם. זאת, מתוך תפיסה כי בעת אירוע של מחלה קשה נדרשת אותה מחויבות ומקצוענות כפי שניתנות במסגרת פוליסת ביטוח בריאות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email