הכירו את הסוכנת: סו"ב ראניה חורי

סו"ב ראניה חורי, חברת ועד מחוז חיפה והצפון, החלה את דרכה עולם הביטוח כפקידה במשרד סוכנים; לאחרונה, הצטרפה כחברת לשכה פעילה ובראיון מיוחד היא מספרת על הדרך שעשתה ועל התוכניות לשנים הבאות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

״התחלתי את דרכי בענף הביטוח כפקידה במשרד סוכן ביטוח בעיר הקסומה נצרת״, אומרת ראניה חורי בפתח דבריה. ״ומהמקום הזה התחיל סיפור האהבה ביני לבין הענף; התאהבתי במקצוע ובחשיבותו, והחלטתי להתקדם עם זה״.

חורי, 42, עם ותק של 24 שנה בתחום הביטוח, לא הפסיקה מאז לכבוש יעדים. ״התחלתי בלימודי ביטוח, חיתום כללי, קבלת רישיון סוכנת ביטוח פנסיונית. כאמא לשני ילדים זה לא קל לעבור את כל הבחינות הקשות. במהלך עבודתי ניהלתי מחלקה פנסיונית בסוכנות ביטוח מהמובילות בארץ״.

שיתופי פעולה

לנוכח האתגרים העומדים בפני סוכני הביטוח, הן מבחינת רגולציה והן מבחינת הבנת הצורך בחומר אנושי מקצועי, החליטה חורי לקחת צעד קדימה, להרחיב אופקים באמצעות רכישת הכשרות מגוונות, בעיקר בניהול סיכונים, ממוצרי הבריאות בדגש על השינוי ברפורמה ועד הכוונה לפרישה.

חורי | צילום: באדיבות המצולמת

״הערך המוסף שלי אינו מתבטא רק בוותק שלי, אלא משיתוף פעולה הדוק שיצרתי עם משרדי רואי חשבון ופיקוח על נושא קליטת כספים ופיזור בחברות, דבר שדורש בקיאות בתקנון של הקופות הישנות והחדשות; אני מאוד מאמינה בענף ובמתן ערך מוסף, במיוחד כסוכנת עצמאית.

״כיום אני המייסדת והבעלים של "פרופינס סוכנות לביטוח”, במטרה לתת את הידע המקצועי שצברתי לחבריי סוכני הביטוח.

מעבר לעולם דיגיטלי

״אני מאמינה כי ׳ידע זה כוח׳ וזה הזמן לעבוד בצורה חכמה כדי לפתח את העסק, לשמור על הלקוחות הלקוח תמיד במרכז. אני רואה באור חיובי את כל השינוי הדיגטלי שעובר הענף וחשוב שנהיה שם. משקיעה ידע וזמן בהכשרת משרדי סוכנים על מנת לקדם אותם למרכז הבמה ולהפוך את המשרדים לחדשנים ועם פריון עבודה גבוהה ונגיש לסוכן ולקהל לקוחותיו. לאפשר להם לראות את התמונה המלאה בצורה ברורה יותר.

״אני חושבת שיש לי מה לתרום לענף, בעיקר לסוכנים החדשים, אך גם לוותיקים. יש לי מודעות לצורך של כל סוגי הסוכנים.

״במקביל, לקחתי על עצמי נישה דינמית של יצור תמיכה וסיוע לסוכנים המתקשים להתפתח בענף כאשר לחלקם עשיתי תוכניות עבודה כדי למנף את העסק שלהם באמצעות הכלים שלי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email