הכירו את יועצי הלשכה החדשים

רשימת היועצים המקצועיים של לשכת סוכני ביטוח כוללת כבר כ־40 יועצים אליהם ניתן לפנות באמצעות אתר הלשכה; כעת מצטרפים יועצים חדשים שיסייעו לסוכנים בתחומי רגולציה ובקרה, מחשוב וביטוחי בריאות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רו"ח מאיה ברבר – יועצת בתחום רגולציה ובקרה
רו"ח מאיה ברבר הינה בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה, בוגרת לימודי ניהול סיכונים באוניברסיטת ת״א. ניסיונה המקצועי כולל למעלה מ־15 שנות ניסיון בניהול ביקורת, בקרה וניהול סיכונים, ניהול כספים, ניהול תקציבים והסדרת תהליכים. בשמונה השנים האחרונות שימשה כמנהלת בכירה בכלל ביטוח. המומחיות של רו"ח ברבר בהסדרת תהליכים, ביצוע ביקורות ובדיקות בקרה, הובילה להצלחות ביישום רגולציה בתחומים שונים ובפרט בתחום הביטוח.

רו"ח ברבר: "בעולם המשתנה, בקרה תהליכית היא שם המשחק ומי שרישיונו חשוב לו, יודע זאת. ראשית, אני רואה זכות גדולה להעניק מהשירות שלי לחברי לשכת סוכני ביטוח בישראל ואני מודה לכם על האמון. זיהיתי את הקשיים הניצבים בפני סוכני הביטוח אשר נדרשים לרגולציה משתנה כל העת ובעיקר זיהיתי את הקושי בהטמעה של תהליך העבודה הראוי למול המציאות היומיומית של סוכני הביטוח בכלל ועובדיהם בפרט.

מאיה ברבר | צילום: באדיבות המצולם

"אני כאן כדי לגשר עבורכם על קשיים אלו. לכן וכפועל יוצא מכך, בניתי עבורכם מודל תהליכי שכל מטרתו ליישם את הוראות הרגולציה בצורה שיטתית ומקצועית כך שמעבר להבנת התחום והוראות הרגולציה, אדע ואוכל לבנות, יד ביד עמכם, חליפת יישום רגולטורית המתאימה למבנה הסוכנות שלכם, בין אם מדובר על סוכנות קטנה ובין אם מדובר על סוכנות גדולה עם עובדים רבים, בין אם אתם מתמחים בביטוחי קולקטיב ובין אם בדגש על ביטוחי פרט.

"ההתמקדות העיקרית אינה רק בקרה נקודתית ממעוף הציפור, לא עבודה שוטפת יומיומית שתכליתה להוביל לקיום הליך בקרה סדור ומקצועי ומתמשך, אשר יוביל הן לזיהוי פערי היישום למול הדרישה, וליישום נכון ויעיל בפועל, כך שמעבר לקיום החובה הרגולטורית לתיעוד תהליך העבודה, ניתן יהיה לדעת כי הסוכנות בבעלותכם מיישמת את הליכי הבקרה בצורה הטובה ביותר, למול דרישות הרגולציה, בדגש על שיחות המכירה הטלפוניות, יישום הליכי המכירה, אופן קבלת נתוני הר הביטוח, חובת התיעוד ועוד.

"אני מזמינה אתכם לעשות שימוש בשירות הבקרה הייחודי המוצע עבורכם. הנכם מוזמנים לפנות אלי בכל סוגיה ואשמח לסייע, להכין אתכם וללוות אתכם בהליכי בקרה ראויים התואמים את דרישות הרגולציה החדשה".

סולי הוד – יועץ בתחום המחשוב
סולי הוד בעל הסמכת System Administrator מטעם חברת מיקרוסופט, סמנכ"ל לקוחות SMB בחברת one1samba מקבוצת One1. משנת 2001 עוסק בתחום המחשוב והתקשורת, בעל ניסיון רב בניהול וליווי פרויקטים והתאמת פתרונות חדשניים בהתאם להיכרות וצרכי הלקוח. בעל ניסיון רב במתן שירות ופתרונות מחשוב לסוכני ביטוח, רואי חשבון ועורכי דין.

סולי הוד | צילום: באדיבות המצולם

הוד יעניק לסוכני הביטוח של הלשכה ייעוץ בתחומים הבאים: גיבויים בענן, שירות EXCHANGE 365 בענן, דומיין, חומרה, תוכנה, שרתים, רשתות, תקשורת, טכנולוגי כללי, אבטחת מידע ותשתיות, מרכזיות בענן והכל תחת קורת גג אחת.

הוד: "רוב סוכני הביטוח כיום אינם מאותגרים טכנולוגית. כמטרה ראשונה, אנו רוצים ליישר קו עם סוכני הביטוח ברמת אבטחת מידע בסיסית, כלומר שלכל משרד יהיה במינימום FIREWALL ואנטי וירוס תקני. שיפור נושא הגיבויים, בעיקר החיצוני, שלאור הרבה התקפות וירוס כופר הינו בל חשיבות עליונה. יש דברים נוספים, כמו רכישת דומיין לכל משרד למיתוג בית העסק, מעבר למיילים ב־365 למי שטרם נמצא שם וכדומה".

עו"ד שלומי לוטינגר – יועץ בנושא ביטוחי הבריאות לסוגיהם
עו"ד שלומי לוטינגר הינו יועץ מומחה בעל ותק של יותר מ־20 שנה בתחום ביטוחי בריאות, סיעוד ושיניים. בעל תואר M.B.A במנהל עסקים, אקטואר, דוקטורנט וחוקר בתחום הביטוח הקבוצתי, ובעל הכשרה של מגשר ובורר בתחום הביטוח. עו"ד לוטינגר הוא המייסד והבעלים של חברת ש. לוטינגר ושות' – חברה ליעוץ וניהול מערכות בריאות בע"מ, ומעניק שירותי יעוץ לחברות וארגונים מהגדולים במשק הישראלי המונים למעלה מחצי מליון מבוטחים. בנוסף, הוא מרצה ומשתתף בכנסים מקצועיים בינלאומיים, ונמצא בקשרי עבודה עם מבטחי משנה וברוקרים בחו"ל הפועלים בתחום ביטוחי הבריאות. הייעוץ והסיוע שיעניק לסוכני הביטוח של הלשכה יתמקד בתחומי ניהול תביעות בריאות, סיעוד ושיניים, והכוונה, סיוע מקצועי ופיתוח עסקי בתחום הביטוח הקבוצתי.

שלומי לוטינגר | צילום: באדיבות המצולם

עו"ד לוטינגר: "על פי דו"ח הממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון, בשנת 2017 עמד שוק ביטוחי הבריאות הקבוצתיים ע"ס 1.255 מיליארד שקל. זהו תחום המחייב ידע, מקצועיות, ומיומנות ספציפית בתחום. "אסייע לסוכני הביטוח בשירותי יעוץ וסיוע בפיתוח עסקי שיאפשרו הגדלת רווחי הסוכן. שירותי הייעוץ כוללים, בין השאר איתור והגדרת הצרכים הביטוחים של הארגון, סיוע בגיבוש הסדר ביטוח קבוצתי, ניסוח פוליסות והסכמי ביטוח קבוצתיים, ומתן כלים להתמודדות עם חברות הביטוח ויצירת יתרון על המתחרים".

פניות ליועצים המקצועיים החיצוניים של הלשכה ניתן לבצע דרך אתר הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email