הכירו את יועצי הלשכה

רשימת היועצים המקצועיים של לשכת סוכני ביטוח כוללת כבר כארבעים יועצים אליהם ניתן לפנות באמצעות אתר הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הילה בכור – יועצת בתחום ניהול משרד הסוכן בביטוח כללי

הילה בכור נותנת שירותי יעוץ בניהול משרד הסוכן בביטוח כללי, שכוללים הדרכה והטמעה של תהליכי עבודה בהתאם להוראות הפיקוח, והדרכה והטמעה בשימוש מערכות המחשוב של חברות הביטוח כולל תנאי חיתום והפקה.

בכור: "סוכן הביטוח פועל בשיווק ומכירה של מוצרי ביטוח ועיקר הפעילות היא מחוץ לכתלי המשרד. העבודה במשרד וכל נושאי התפעול מתבצעת על ידי העוזרים המקצועיים והם חייבים לפעול לפי הנהלים וההנחיות של הפיקוח, דבר הדורש עדכונים שוטפים הדרכה והטמעה.

הילה בכור | צילום: ריקי לוגסי

"אני מגיעה למשרד הסוכן נפגשת עם הסוכן והצוות המקצועי של המשרד. בשיחה ראשונית אני מבררת את נהלי העבודה של המשרד ואת תחומי האחריות של כל אחד מהעובדים; בשלב השני אני פועלת עם הסוכן והצוות להשלמת הפערים, ובנוסף אני מדריכה ומטמיעה את השימוש במערכות המחשוב של כל חברות הביטוח ומייעלת את תהליכי העבודה עם מערכות אלו. אני מגיעה באופן פרטי בסגנון 'אחד על אחד' ומעבירה הדרכה יעילה בסביבה הטבעית של העובד".

גבי נקבלי – יועץ בתחום סיעוד

גבי נקבלי הוא מומחה בביטוחי בריאות וסיעוד, בוגר תואר ראשון בכלכלה ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים (MBA) ובעל ניסיון של כ־20 שנה בתפקידי ניהול בכירים ומגוונים בתחום הבריאות ובהם: סמנכ"ל ביקור רופא, מנהל חטיבה עסקית בחברת Medtronic וסמנכ"ל כלל ביטוח.

בשנים האחרונות משמש נקבלי כיועץ מקצועי ומלווה גופים, ארגונים ולקוחות פרטיים בכל הנוגע לסוגיות שונות בתחום ביטוחי הבריאות והסיעוד, כמנכ"ל "אופק זהב"- מרכז ידע, יעוץ ושירותים לבריאות והגנה סיעודית וכמנהל שותף ב"עולם הבריאות" – מומחים לידע, זכויות וסוגיות בביטוח ושירותי בריאות. בנוסף, הוא מרצה, כותב מאמרים, פעיל ומעורב בעבודה מול מקבלי החלטות וגורמי ממשל.

גבי נקבילי | צילום: באדיבות הלשכה

נקבלי: "כמי שיעץ כבר בעבר ללשכת סוכני ביטוח בתחום הבריאות והסיעוד, אני שמח על ההזדמנות לשוב ולשתף פעולה. תחום הסיעוד הינו תחום מורכב בו פעילים, מעבר לחברות הביטוח, גם גורמים נוספים כדוגמת הביטוח הלאומי ומשרד הבריאות. חוק הבריאות אינו נותן מענה כלשהו לנושא הסיעוד והחוק בישראל מטיל את האחריות לטיפול הסיעודי על בני משפחתו של החולה.

"לצד זאת, התחום עבר שינויים רבים בשנים האחרונות ובהם ביטול ביטוחי הסיעוד הקבוצתיים, שינויים בביטוחי הסיעוד לחברי קופות החולים, בביטוחים הפרטיים ועוד. משכך, לסוכני הביטוח חשיבות גדולה בכל הנוגע לבניית הגנה סיעודית הכרחית ומותאמת ללקוחותיהם.

"חברי הלשכה מוזמנים לפנות ולקבל מענה בכל סוגיה הקשורה לתחום הסיעוד, לרבות סוגיות הקשורות לחיתום, הצטרפות לביטוח, תנאי פוליסות, תביעות, מיצוי זכויות מול חברות הביטוח והגורמים השונים, הבנת ההבדלים בין הביטוחים הפרטיים לביטוחי הסיעוד לחברי קופת חולים ועוד".

עו"ד רפאל אלמוג – יועץ בנושא סיעוד ובריאות

עו"ד רפאל אלמוג הנו שותף מייסד במשרד עורכי הדין "אלמוג – שפירא", המתמחה בניהול תיקים בתחום הביטוח, הנזיקין והרשלנות הרפואית. כמנהל תחום הביטוח במשרד, מייצג אלמוג לקוחות פרטיים בתיקי ביטוח שונים, לרבות תביעות סיעוד, בריאות, אובדן כושר עבודה, ביטוחי חיים ועוד.

עו"ד אלמוג משמש כיועץ קבוע של עמותות שונות בהן עמותת פרקינסון בישראל, עמותת עמד"א (חולי אלצהיימר ודמנציה) ועמותת ישראל לחקר מחלת ה־ALS. כמו כן, הוא מעביר הרצאות בכנסים וימי עיון מקצועיים רבים ומשמש גם מרצה בקורס דיני ביטוח בבית הספר למשפטים ע"ש חיים שטריקס – המסלול האקדמי המכללה למנהל. בנוסף, הוא פועל כמגשר מוסמך בתחום.

עו"ד רפאל אלמוג | צילום: אופיר אייב

עו"ד אלמוג: "אני מאוד שמח על המינוי ועל התמיכה והאמון המתמיד שמשרדי זוכה לו מלשכת סוכני ביטוח. תחום הביטוח הינו בנפשנו וכמשרד המעניק מזה שנים רבות סיוע מקצועי לסוכני הביטוח בישראל, אנו רואים בכך שליחות ציבורית ואף תעודת כבוד. משרדנו לא מייצג תאגידי ביטוח, אלא מבוטחים בלבד, ומכאן אינו מצוי בניגוד עניינים, כדרישת הלשכה.

"כמשרד מוביל, ותיק ומנוסה בתחום, הנמנה על המשרדים המובילים בתחומו במסגרת דירוג דן אנד ברדסטריט, יזכו פניות הסוכנים בלשכת סוכני ביטוח בישראל לשירות יעיל, אדיב, מהיר ומקצועי. אני סמוך ובטוח כי בדרכנו המשותפת, נוכל להעניק יחדיו לקהל לקוחות הסוכנים שירות אדיב, יעיל ומקצועי יותר, הכולל גם היבטים משפטיים בדיני ביטוח.

"אשמח לעמוד לרשות הלשכה וסוכניה על מנת לסייע בכל תחום תביעות הביטוח ומימוש הזכויות של המבוטחים ובכל מחלוקת בה יידרשו לייעוץ ולסיוע מקצועי".

פניות ליועצים המקצועיים החיצוניים של הלשכה ניתן לבצע דרך אתר הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email