סו”ב שמואל אשורי – יו”ר מחוז ירושלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לא הרבה יודעים, שסו”ב שמואל אשורי, שמכהן כבר קדנציה שנייה כיו”ר מחוז ירושלים בלשכת סוכני ביטוח, היה בעבר הרחוק צלם דוגמניות מצליח למדי. לביטוח הוא הגיע לפני 21 שנה, אבל הצילום הוא עדיין התחביב העיקרי שלו, כפי שהוא מעיד.

אשורי נשוי לאפרת, עליה הוא אומר: “היא פעילה מאוד בביטוח מאחורי הקלעים והביאה לי הרבה מאוד לקוחות”. הוא אב לארבעה – שיר, קצינה בקבע; רותם, דור המשך בביטוח; גיא, קצין בקבע ווטל, תלמידת תיכון. הוא סוכן עצמאי בסוכנות “אדרת” שבבעלות סו”ב אודי כץ, נשיא הלשכה לשעבר, ומתמחה בעיקר בתחומי הבריאות, הסיעוד ותאונות אישיות.

אשורי. “כולם צריכים להירתם להצלחה המשותפת" 

מצילום דוגמניות לביטוח? זה מעבר קיצוני, לא?

“התחרות בצילום הייתה אז מאוד קשה. במקביל רדף אחרי סוכן ביטוח מסוים ושכנע אותי להצטרף לתחום ולהוציא רישיון. בדיעבד אני מאוד מרוצה מהבחירה שלי, מהעבודה עם אנשים ופעילות השטח המלווה, שבעיני עדיפה על ישיבה במשרד כל היום”.

לדבריו, מצבו של סוכן הביטוח הורע בשנים האח־ רונות, וחברות הביטוח לא מפסיקות לפגוע בו בפעילות ישירה וגם בעמלות:
“אני מקווה שהנהגת הלשכה הנוכחית תשפר את המצב. דור ההמשך שלנו הוא התשובה לכל הפעילות הפוגענית של החברות”, מדגיש אשורי ומוסיף: “יש היום פוליסות, בעיקר בתחום הפנסיוני, שהעמלות בהן קרובות לאפס, וקשה מאוד להפעיל משרד ולשלם משכורות לעובדים, כשהעמלות הולכות וקטנות”.

בקדנציה הנוכחית שלו כיו”ר המחוז הוא מסמן שתי מטרות עיקריות: “הראשונה, הקמת שלוחה של המכללה לפיננסים וביטוח בירושלים, כדי שנוכל להכשיר עוד סוכנים, שנוכל להכשיר חיילים ע”ח הפיקדון כדי שיהיו סוכני ביטוח ויצעירו את הלשכה. השנייה, להגדיל את מספר חברי המחוז מ-405 כיום (מתוך כ־700 סוכני ביטוח בכלל בבירה ל־500), בתום הקדנציה הנוכחית.

נמשיך גם בפעילות ענפה של הכשרות מקצועיות וטכנולוגיות, כנסים, טיולים מגבשים. העובדה שלא היו מתמודדים מולי על ראשות המחוז בבחירות האחרונות היא בזכות הפעילות האינטנסיבית שלי בקדנציה הקודמת, לעומת מה שהיה קודם”.

איזה מסר הייתה רוצה להעביר לסוכני הלשכה?
“שלא תהיה מחנאות בין הסוכנים, בוועדות, בוועד המנהל ובכל מוסדות הלשכה; שכולם יירתמו לסייע לנשיא הנבחר להצליח, כי ההצלחה שלו היא ההצלחה של כולנו”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email