סו"ב טליה נוימן – יו"ר סניף ירושלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב טליה נוימן, יו"ר סניף ירושלים בלשכת סוכני ביטוח, היא ירושלמית בכל רמ"ח אבריה, כפי שהיא אומרת: "נולדתי, גדלתי, למדתי, גרה ועובדת בירושלים".

נוימן (54), נשואה למיכאל (מיקי) נוימן, יו״ר הוועדה הפנסיונית בלשכת סוכני ביטוח. היא אמא לשלושה ילדים: עמית (28), אביגיל (25) ואיתי (17), וסבתא לנטע, בתם של איילת ועמית. נוימן היא בעלת רישיון בביטוח חיים וכללי, ויש לה תואר שני במדיניות ומנהל. מ־2007 הצטרפה כסוכנת ביטוח חיים ופיננסי בסוכנות "יוזמה סוכנות לביטוח", שהקים מיכאל בעלה ב־1990 .

סו"ב נוימן

לאחר שסיימה את לימודי תעודת CFPI ב־2014, היא הקימה מיזם התנדבותי, בו היא משמשת כקואוצ'רית למשפחות המעוניינות לשפר את מצבם הכלכלי, שנקרא: "ממינוס לפלוס".

בארבע השנים האחרונות, הייתה גם פעילה בלשכה בוועדה לפעילות וקשרי קהילה, ואחראית על שיתוף הפעולה עם עמותת "גיבורים קטנים". כששאלנו את נוימן על יחסי חברות הביטוח וסוכני הביטוח, אמרה: "דעתי נחרצת לגבי חברות הביטוח והקשרים איתן: חברות הביטוח צריכות את סוכני הביטוח. בעבר, בהווה ובעתיד – סוכני הביטוח, בעלי רישיון, הם הבסיס האיתן של חברות הביטוח. בזכות המקצועיות שלנו, השירות שניתן כשליחות וליווי הלקוחות לפני, בעת ואחרי קרות מקרה הביטוח – החברות צומחות ונמצאות על מפת המודעות של הציבור בארץ ובעולם.

"ברור לי ואדגיש בקול רם, כי זה זמני ולא יעיל. מכאן אני קוראת לשינוי, לכל מנכ"לי חברות הביטוח ולאנשי הרגולציה: אתם שמים את כספכם על קרן הצבי, 'הישיר' כמו שהוא צץ כך ייעלם.

"ממליצה לכל אחד לזכור, כי אין תחליף לסוכן הביטוח, ובמיוחד בעולם הדיגיטלי. רק סוכן ביטוח ידע לעשות אנליזה ללקוח לגבי מה שיש לו ומה חסר, בהתאם לצרכיו, למטרותיו ולמצבו הבריאותי, תוך הגינות ויושרה אנושית. על חברות הביטוח להגביר את השקיפות, בעיקר בתחומי העמלות והחיתום".

בניהול הסניף, עומדים לנגד עיניה של נוימן שלושה פרויקטים עיקריים: "אני קוראת להם שלושת המ"מים: מביא, מעשיר, מתנדב", היא מסבירה ומפרטת: "פרויקט ראשון, 'חבר מביא חבר', שמטרותיו הן לחזק את הקשר בין סוכני ירושלים ללשכה, להגדיל את מספר חברי הלשכה מסניף ירושלים, ולצרף דור צעיר ורענן ללשכה ולפעילותיה. במקביל, כנציגת הלשכה, אמשיך לפעול ולהרחיב את תחומי המקצועיות של הסוכן, תוך שימת דגש על הצגת כלים חדשים וחדישים, שיעזרו לסוכנים להתמודד עם השינויים.

"הפרויקט השני, 'חבר מעשיר חבר': במהלך הקדנציה נקיים סדנאות בירושלים, בתחומי ידע נרחבים, שבהן ירצו, ינחו או ישתפו סוכני הביטוח זה בידע של זה. "הפרויקט השלישי, "חבר מתנדב עם חבר": ההתנדבות היא התרופה הכי טובה ללב. במסגרת תפקידי, אדאג שרבים מחברי הסניף ישתתפו בפעילויות התנדבותיות של הלשכה, ואטמיע מסורת התנדבותית של סניף ירושלים.

"כל הפרויקטים יניבו פירות רק בעבודת צוות, יחד עם חברי הוועד של סניף ירושלים: יו"ר ליסוב עוזי ארגמן, יו"ר מחוז שמוליק אשורי, מ"מ עופר חורש, וחברי הוותיקים: חיים גולדיס ויובל עופר, וכמובן חברותיי הסוכנות: מישל רבינוביץ ושלומית לפידות".

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email