הכירו את מרכז ההכשרה למקצועות הביטוח

השם החדש שנבחר עבור המכללה לפיננסים וביטוח של הלשכה. מנכ"ל הלשכה ארבל: "יצקנו את פעילות ההדרכות המקצועית לתוך שם חדש"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דירקטוריון החברה הכלכלית ליסו"ב אישר להחליף את שם "המכללה לפיננסים וביטוח – לשכת סוכני הביטוח בישראל" ל"מרכז ההכשרה למקצועות הביטוח מבית לשכת סוכני הביטוח".

בפברואר 2020 הועברה פעילות המכללה בתחום לימודי רישיון סוכן ביטוח והכשרות נוספות לידי חברת BDO וזאת לתקופה של שלוש שנים. יחד עם העברת פעילות זו קיבלה BDO גם את ההיתר להשתמש בשם "המכללה לפיננסים וביטוח" לטובת פעילותה. בעקבות דרישה של BDO שהלשכה תפסיק להשתמש בשם זה לטובת פעילות הלשכה בה בתחום ההדרכות המקצועיות, הוחלט כאמור על השם החדש.

זום, וירטואלי
הדרכות לסוכנים בזום. צילום: shutterstock

לדברי מוטי ארבל, מנכ"ל הלשכה: "לטובת השם שנבחר, קיבלנו גם אישור של חברת איילון ביטוח, שהמכללה נקראת ע"ש מייסדה לוי רחמני ז"ל, והיא גם מממנת חלק ניכר מפעילותה. העסקה עם BDO היא לשלוש שנים; המכללה הייתה נכס חשוב של הלשכה – לא ויתרנו על הנכס, יצקנו את פעילות ההדרכות המקצועית לתוך שם חדש, ונראה מה יהיה בעוד שנתיים וחצי, עם תום החוזה", אמר ארבל.

סו"ב חוה פרידמן (CLU), יו"ר המרכז, מוסיפה: "במסגרת ההחלטה להעביר את תפעול מערך הכשרת הסוכנים לידי BDO, בחרנו שם מסגרת לפעילות ההדרכות שלנו בה נמשיך להעניק לסוכני הביטוח חברי הלשכה ערך מוסף במסגרת השתלמויות והדרכות לשדרוג ושיפור המקצועיות של סוכני הביטוח.

"חשובה לנו בלשכת סוכני הביטוח התמקצעות הסוכנים חברינו בעלי רישיון הסוכן, להעניק להם את המרב בהשתלמויות, סדנאות וקורסים שיעשירו את הידע; להביא לסוכנים את עדכוני חברות הביטוח בצורה מרוכזת, להביא את עדכוני הרגולציה והשינויים בענף הביטוח ובכל מקצועות הביטוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email