הכירו: מערכת ניהול הלקוחות שתסייע לכם בניתוח והבנת צורכי המבוטח

כלל ביטוח ופיננסים משיקה מערכת דיגיטלית לסוכניה למכירה וניהול קשרי לקוחות. המערכת מבוססת בינה מלאכותית ויודעת להמליץ על מוצרים שמותאמים לצורכי המבוטח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח ופיננסים משיקה פלטפורמת מכירה דיגיטלית לסוכניה, שמאפשרת מכירה של פוליסות בריאות, ריסק, משכנתה ופוליסות נסיעות לחו"ל.

הממשק הדיגיטלי המיועד לסוכנים, פותח כבוט ב-WhatsApp ומבוסס על מערכת Artificial Intelligence המחוברת ישירות למערכות החברה. מנהלת קשרי הלקוחות של הסוכנים "לידיה", מאפשרת לסוכנים לשלוח לידים, בכל זמן ומכל מקום, בפלטפורמה פשוטה ונגישה וממליצה לסוכנים מוצרים המתאימים ללקוחותיהם, בהתאם לנתונים הידועים לחברה בזמן אמת. בדרך זו, כלל מאפשרת לסוכניה להתנהל בצורה יעילה, למקסם את המכירות ולהשלים למבוטחים שלהם את המוצרים המותאמים ביותר לצורכיהם.

דיוויד ארנון | צילום: סיון פרג'
דיוויד ארנון. "מעצימים את מערך המכירות של הסוכן" | צילום: סיון פרג'
מינימום מאמץ לסוכנים

המערכת שולחת את הלידים ישירות לצוותי מכירות מומחים במוקדי כלל, שמקבלים את פרטי הליד ויוצרים קשר עם הלקוחות בשם הסוכנים. עם סיום הטיפול בלידים על ידי הצוות, הסוכנים מקבלים עדכון לטלפון הנייד המעדכן אותם בסטטוס הטיפול בלידים. כמו כן, הסוכנים יכולים להתעדכן, בכל עת, באמצעות פלטפורמות שונות, בדוחות שוטפים על תוצאות הלידים שנשלחו. בדרך זו, הסוכנים מקבלים שירות יעיל במקום אחד במינימום מאמץ.

דיויד ארנון, משנה למנכ"ל, מנהל חטיבת הבריאות ומערך הלקוחות, בכלל ביטוח ופיננסים, ציין: "אנו בכלל ביטוח ופיננסים, קשובים כל העת לצרכי סוכנינו, ורואים חשיבות רבה בהטמעת טכנולוגיות מתקדמות ופיתוח פלטפורמות דיגיטליות בתהליכי העבודה היומיומיים שלהם עימנו. הממשק הדיגיטלי החדש מהווה כלי מכירה נגיש וידידותי, אשר מעצים את מערך המכירות של הסוכנים, ובכך מעניק ללקוחות חווית רכישה חכמה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email