"הכל בידיים שלנו"

בכל שבוע נארח סוכן צעיר שיספר על עצמו, השתלבותו במקצוע ועתיד המקצוע בעיניו; והשבוע: יערית בשן אדרי, בעלת סוכנות ביטוח רום את פלג סוכנות לביטוח 2015 בע"מ
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 33
מצב משפחתי: נשואה + 1 (ואחת בדרך)
ותק: 10 שנים
רישיון: פנסיוני (ומסיימת את ההתמחות בביטוח אלמנטרי)

מה עשית לפני שהפכת לסוכנת ביטוח?
"לאחר סיום לימודי התואר הראשון (במנהל עסקים) חיפשתי את דרכי והתקבלתי לעבודה בהראל חברה לביטוח בתור רפרנטית בתחום הגמל. משם התפתחתי והתקדמתי, סיימתי תואר שני במנהל עסקים, ואת תפקידי האחרון סיימתי בחברת מנורה מבטחים כמנהלת צוות באגף חיים".

למה בחרת לעסוק בתחום?
"שליחות – זו המילה המדויקת. לאחר שנים מאחורי הקלעים (בחברות הביטוח) הבנתי שהלקוח אינו מבין כלל את משמעות המילה ביטוח. השינוי בער בי והחלטתי לצאת לדרך. ביחד עם השותף שלי (רן פליישמן), פתחנו את הסוכנות 'רום את פלג סוכנות לביטוח 2015 בע"מ'. יש לציין כי תחום השירות זורם בעורקיי וכך גם הסוכנות שלנו מתפקדת. אנו מנסים לתת את השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר והסבלני ביותר עבור כל לקוח".

בשן אדרי. "הרצון להצליח הוא חצי מהדרך"

במה את מתמחה?
"אני מתמחה בביטוח פנסיוני, ביטוחי מנהלים, ביטוחי חיים, קרנות פנסיות, קרנות השתלמות,קופות גמל וביטוחי בריאות. בעתיד הקרוב מאוד (חודש הבא) אסיים את ההתמחות שלי בתחום האלמנטרי והסוכנות שלנו תהיה One Stop Shop".

מה את אוהבת במקצוע?
"כפי שציינתי – השליחות, העזרה בהבנת הצורך של כל לקוח ולקוח והשירות – אלו הם אבני היסוד שלנו. אני אדם שאוהב אדם וכל מפגש עם לקוח הוא עולם ומלואו מבחינתי. ברגע שישבתי מול לקוח ושמעתי בסיום הפגישה 'עכשיו הבנתי. למה לא מסבירים את זה כך?', אני מרגישה שעשיתי את שלי. אני יודעת שתמיד אעשה כל שביכולתי על מנת לעזור ללקוחותיי ומאמינה ויודעת שגם הם מרגישים כך".

איפה את רואה את עצמך בעוד עוד עשר שנים?
"אני רואה את הסוכנות שלנו כבית סוכן לכל דבר ועניין. בית סוכן מקצועי שנותן מענה נרחב לכלל לקוחותיו".

איך את רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?
"לעתיד הסוכן אני צופה עתיד טוב. מי שמקצוען ויודע לתת שירות – דרכו סלולה. לסוכן הביטוח אין תחליף ולא יהיה. מדובר בתחום מאוד מורכב שללא סוכן מקצועי לא ניתן באמת לבטח אדם בצורה הטובה והראויה ביותר".

איזה טיפים את יכולה לתת לסוכנים צעירים?
"בעולם שלנו ישנם כמה פרמטרים חשובים מאוד: למידה; שירות; התמדה ורצון. יש לזכור תמיד שמדובר בעולם דינאמי ובכל יום יוצאים חוזרים, טיוטות וחוקים חדשים, ולכן חשוב להישאר מעודכנים. כדי להבדיל עצמכם מאחרים תנו שירות קצת מעבר, תצאו מהקופסא תחשבו קדימה. התמידו, גם אם קשה לפעמים, וקומו ליום חדש – הכל פתוח והכל אפשרי.
"ואחרון חביב – רצון – בלעדיו שום דבר לא יצא לפועל. הרצון להצליח הוא חצי מהדרך".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email