"הכנס יפגיש בין הדור הצעיר לדור הוותיק ויספק כלים לפעילות משותפת"

סו"ב תדהר סאטובי משתף בהיערכות לקראת כנס הוועדה הבין-דורית ומה צפוי בו. הכנס יערך ב-27 ביולי במלון דניאל בהרצליה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ב-21 באפריל ערכה הוועדה הבין-דורית כנס מקוון בזום, ששם דגש על השיתוף בין סוכנים צעירים לאלו הוותיקים, תוך שהוא מספק את הכלים לבצע זאת נכון מבחינה משפטית, חשבונאית, אקטוארית, וכן מהם המוצרים אותם ניתן לשפר בתחום הסיכונים והפיננסיים.

בכנס לקחו חלק שלושה חברי ועדה: סו"ב דודו בכר אשר פרש את משנתו בנושא אקטואריה מתוך נסיונו רב השנים; סו"ב מירב ג'והאן, סגנית יו"ר הוועדה, שסיפקה מיידעים אודות שדרוג פוליסת הבריאות ואנוכי – יו"ר הוועדה, שהרחבתי בתחום הפיננסים. בנוסף, השתתפו בכנס יועצי הלשכה – עו"ד ליאור קן-דרור בדיני חוזים ורו"ח יניב וולף בהיבטים החשבונאים.

סו"ב סאטובי | צילום: באדיבות המצולם

הכנס נחל הצלחה רבה והגיע לכדי 5,000 צפיות נכון לכתיבת שורות אלו. בעקבות ההצלחה נורתה ירית הפתיחה לכנס הפרונטלי הראשון מסוגו שייערך ב-27 ביולי במלון "דניאל" בהרצליה.

"כלים פרקטיים לסוכנים"

ההתרגשות בשיאה, חוזרים להיפגש, לחייך ולהחליף חוויות, ומעל לכל – להצעיד את ענף הביטוח ואת הלשכה קדימה תחת הסלוגן "מעבירים את השרביט קדימה".

הכנס יפגיש בין הדור הצעיר לדור הוותיק ויספק את הכלים לפעילות משותפת בליווי הרצאות מגוונות בנושא.

איני יכול שלא להיזכר בפסוק מפרשת "תולדות" שם כתוב:

"ואלה תולדות יצחק בין אברהם, אברהם הוליד את יצחק". נשאלת השאלה מדוע צריך היה לכתוב פעמיים יצחק בן אברהם ולהוסיף: אברהם הוליד את יצחק? הרי אם כתוב שיצחק הוא בנו אין צורך להוסיף זאת.

הפירוש מבאר כי הקשר ביניהם היה קשר אהבה כה חזק עד כי בכל מקום אליו הלך יצחק הוא ציין בגאווה את היותו בנו של אברהם, כילד המעריץ את אביו, ובכל מקום בו פסע אברהם הוא אמר בגאווה אף הוא: אני אביו של יצחק, כאב המתגאה בהצלחת בנו.

כולי תקווה כי המפגש הבין-דורי יפגיש בין הסוכנים הצעירים, המוכשרים והדיגיטליים לבין הסוכנים הוותיקים בעלי ניסיון החיים העשיר ואלו יתגאו אחד בשני ויצעידו קדימה את ענף הביטוח.

ממתין לפגוש את כולכם באווירת קיץ חגיגית.

הכותב הינו יו"ר הוועדה הבין-דורית בלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email