הכשרה ביטוח נכנסת לתחום ביטוח סייבר לעסקים

החברה משווקת מוצר המיועד לעסקים קטנים ובינוניים; הביטוח מכסה, בין השאר, הגנה על מוניטין והוצאות חקירת רשויות רגולטוריות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכשרה חברה לביטוח החלה לשווק ביטוח סייבר לעסקים. מהחברה נמסר כי המוצר החדש, ששיווקו החל בתחילת פברואר השנה, מיועד לעסקים בינוניים וקטנים שונים ומגוונים. אניה שלזינגר, מנהלת תחום העסקים בהכשרה, מסרה: "בשנים האחרונות מגמת מתקפות הסייבר על גופים שונים בארץ ובעולם תופסת תאוצה, וקיים צורך אמיתי לפתרונות הגנתיים עבור בעלי העסקים".

"במקרה של פגיעה במערכות הטכנולוגיות בעסק", אומרת שלזינגר "עלולים להיגרם נזקים אשר ישפיעו על יכולתו להמשיך ולקיים את הפעילות העסקית שלו וכמובן פגיעה בהכנסות וחשיפה לתביעות פוטנציאליות מגורמים שונים".

אניה שלזינגר | צילום: יחצ

מטרת הפוליסה, שתשווק בסל המוצרים של הכשרה חברה לביטוח כמוצר נפרד וייחודי, היא לכסות לא רק את הנזקים הפיננסיים הישירים שנגרמו כתוצאה מנזקי אירוע הסייבר למבוטח עצמו, אלא גם לסייע לטפל בנזקים שנגרמו לצד שלישי. ניתן לרכוש את הפוליסה במסגרת מטריית כיסויים בפוליסת עסק, או כפוליסה נפרדת.

הכיסויים העיקריים הינם: נזק כספי ישיר שנגרם למבוטח עקב אירוע סייבר, שיפוי בגין אבדן הכנסה, שיפוי עקב סחיטה/כופר, נזק כספי ישיר שנגרם עקב אירוע סייבר כלפי צד שלישי, הגנה על מוניטין והוצאות חקירת רשויות רגולטוריות. ערן אופיר, סמנכ"ל וראש אגף ביטוח אלמנטרי ותביעות: "מתקפות סייבר והממשק לעולם הביטוחי הינה מגמה שהולכת ומתגברת בשנים האחרונות כתוצאה מהחידושים והאתגרים שהתחום חושף אותנו כל פעם מחדש. הבשורה העיקרית והמשמעותית שאנו מביאים בתחום הסייבר היא הצורך האמיתי של  בעלי העסקים לפוליסה ברורה בתחום. אני סבור ובטוח כי הפשטות במבנה והפקת הפוליסה, תהליכי חיתום קלים, אפקטיביים ויעילים למשתמש – יתרמו למכירות המוצר ויציבו אותנו כשחקן משפיע בתחום".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email