הכשרה השיקה שתי תוכניות סיעוד חדשות בדמי ביטוח קבועים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכשרה מרחיבה את סל מוצריה ומשיקה שתי תוכניות סיעוד חדשות בדמי ביטוח קבועים, המבטיחות תשלום במקרה של בעיות בתפקוד יום-יומי, כתוצאה מתאונה, מחלה או תשישות. התוכניות החדשות הן מגן לסיעוד – פיצוי חודשי למבוטח שהגדר בעל צורך סיעודי בהתאם לסכום שנרכש; ומגן לסיעוד פלוס – פיצוי חודשי למבוטח שהגדר בעל צורך סיעודי בהתאם לסכום שנרכש ואם אושפז במוסד סיעודי ישולם כפל פיצוי.

עיקרי הכיסוי הביטוחי: מבוטח נחשב כבעל צורך סיעודי אם מצב בריאותו ותפקודו ירודים כתוצאה ממחלה, תאונה או ליקוי בריאותי, שבגללם מוגבלות היכולות שלו לבצע את פעולות היום-יום, כמפורט בתנאי הפוליסה, או במקרה של תשישות נפשית הנקבע על ידי רופא מומחה; תשלום פיצוי חודשי קבוע, כל עוד המבוטח מוגדר כבעל צורך סיעודי; השלמת פיצוי חודשי למוטב במקרה שהמבוטח נפטר, כמפורט בתנאי הפוליסה; שחרור מתשלום דמי ביטוח כל עוד זכאי המבוטח לפיצוי חודשי.

בנוסף, החברה מציגה כמה יתרונות בולטים לשתי התכניות, בהם תקופת המתנה בת 30 יום; כיסוי מיידי למקרה סיעודי ללא תקופת הכשרה; דמי ביטוח קבועים לאורך כל תקופת הביטוח, בהתאם לתנאי הפוליסה; אפשרות בחירה ושילוב בין תקופות פיצוי שונות (5 שנים/ 10 שנים/ כל החיים); וגיל כניסה מינימלי 3, גיל כניסה מקסימלי 80.

לדברי משנה למנכ"ל וראש אגף ביטוח חיים ופיננסים בהכשרה שמעון מרון, "אין ספק כי תחום הסיעוד יהווה את הדור החדש של מוצר נצרך בקרב הציבור, בפרט לאור שינויים צפויים בענף הבריאות. הצלחנו ליצור מוצר מוביל ביחס לחברות המתחרות, ובכוונתנו להוביל את ענף ביטוחי הסיעוד בתחום הפרט. בשבועות הקרובים נערוך הדרכות מקצועיות בתחום זה בקרב כל סוכני הביטוח ונכשירם לשיווק המוצר. בכוונתנו להמשיך לפתח את תחום הסיעוד באמצעות פיתוח והשקת מוצרים נוספים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email