הכשרה מפסיקה לשווק ביטוח תאונות אישיות משיקולי רווחיות

לטענת החברה ההחלטה נובעת משיקולי רווחיות. יובל ארנון, יו”ר הוועדה לביטוח פנסיוני: “עוד חברות מתכננות להקשיח תנאים בתחום זה”
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכשרה ביטוח הודיעה על הפסקת שיווק ביטוח תאונות אישיות. מדובר בביטוח זול יחסית המכסה נזקי גוף שנגרמו למבוטחים עקב מגוון סוגי תאונות, בכל עת ובכל מקום, גם בחו"ל (תחת החרגות), כולל ביטוחי תלמידים.

מדובר בחברה הראשונה בענף הביטוח שמבטלת את השיווק של ביטוח תאונות אישיות. לטענת החברה, הביטול נובע משיקולי רווחיות. לדברי יובל ארנון, יו”ר הוועדה לביטוח פנסיוני בלשכה, “מדובר בביטוח עתיר תביעות, כולל תביעות קטנות מרובות. יש עוד חברות שמתכננות להקשיח תנאים בתחום זה, במגמה לשפר את הרווחיות”. בנוסף, הכשרה הודיעה על ביטול שיווק הפקדות שוטפות בקרן החיסכון וההשקעות שלה "בסט אינווסט". בהתאם להחלטת הנהלת הכשרה, מעתה תתאפשר רק הפקדה חד פעמית בקרן.

שמעון מירון. "בשנה הקרובה יינתן דגש מיוחד על הרחבה ושיפור תחום ביטוחי הבריאות והסיעוד, שהם למעשה החשובים ביותר עבור הציבור"

"במסגרת שיפור וייעול המערכת הוחלט לבטל שני מוצרים שאינם רווחיים לחברה – ביטוחי תאונות אישיות ו"בסט אינווסט" שוטף. בשנה הקרובה יינתן דגש מיוחד על הרחבה ושיפור תחום ביטוחי הבריאות והסיעוד, שהם למעשה החשובים ביותר עבור הציבור. החברה בראשותי מתעתדת השנה להשקיע מאמצים רבים לפתח את תחום הבריאות, סיעוד ומחלות קשות. כמו כן נשים דגש על תחום הבסט אינווסט עם הפקדות חד פעמיות, תחום שצומח בשנה האחרונה במאות אחוזים", אמר שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email