כבר לא רק לרכבים: הכשרה מציעה ביטוח לאופניים וקורקינטים חשמליים

החל מהחודש הבא יינתן הכיסוי במסגרת הרחבת פוליסת הדירה של החברה; מנהלת ביטוחי הפרט בחברה: "הביקוש לביטוח זה הוא עצום ואנו רואים צורך לאפשר ללקוחותינו להגן על עצמם עם כיסוי מתאים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכשרה חברה לביטוח פרסמה לסוכניה כי החל מחודש פברואר 2019 תחל לשווק ביטוח נזק תאונתי כתוצאה משימוש באופניים וקורקינטים חשמליים, זאת כחלק מהרחבות הכיסויים בפוליסת ביטוח הדירה. כיום מציעות רק שתי חברות ביטוח כיסוי לנזקי תאונות אופניים חשמליים – מגדל ואיילון.

עינת חדש, מנהלת ביטוחי הפרט בהכשרה: "הביקוש לביטוח זה הוא עצום ואנו רואים צורך לאפשר ללקוחותינו להגן על עצמם עם כיסוי מתאים. בשנים האחרונות אנו ערים לגידול משמעותי במספר הרוכבים באופניים, בעיקר חשמליים. כתוצאה מכך חל גידול במספר התאונות והנזקים המותירים את הרוכבים חשופים לתביעות".

עינת חדש: "הביקוש לביטוח זה הוא עצום" | צילום: shutterstock

חדש מוסיפה כי "החשיבה הייתה להקל על הלקוחות ולרכז עבורם פוליסה אחת שכוללת בתוכה כיסוי לביטוח נזק תאונתי משימוש באופניים, להוסיף גם כיסוי לאופניים/קורקינטים חשמליים שעד היום היו מוחרגים בפוליסה וכן לאפשר לסוכני הביטוח מוצר ייחודי וכלי עזר למכירת ביטוחי דירות".

לדבריה, הכיסוי בהכשרה הוא אטרקטיבי במיוחד לאור עלותו הנמוכה ביותר והיקף הכיסוי הרחב המיועד, בין היתר, עבור כל בני הבית. וכל האופניים החשמליים שבבעלות בני המשפחה המתגוררים בדירה.

חשוב לציין כי הכיסוי הביטוחי הוא לדיירי הבית המבוטח בלבד. ההרחבה מיועדת אך ורק לרוכבי האופניים/ קורקינט הרוכבים בהתאם להוראות החוק. הפרמיה עבור הרחבת הכיסוי 530 שקל ברוטו ולא יינתנו הנחות לגבי הרחבה זו. גובה ההשתתפות העצמית עומד על 465 שקל. בכפוף לתנאי הפוליסה ולהנחיות החיתום של החברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email