הכשרה מרחיבה פעילותה בתחום ההשקעות האלטרנטיביות

החברה צפויה לרכוש 20% בחברת מימון לפרויקטי נדל"ן של טופ קפיטל מקבוצת לידר שוקי הון; מנכ"ל הכשרה: "המשך מגמה של המדיניות להגדלת רווחי החברה בתחומים שונים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכשרה חברה לביטוח בניהולו של שמעון מירון, עתידה להיכנס כמשקיעה בחברת מימון לפרויקטי נדל"ן שמוקמת ע"י טופ קפיטל, זרוע מימון הנדל"ן של לידר שוקי הון. החברה תעניק מעטפת פיננסית מלאה ליזמי נדל"ן שתכלול הפקת פוליסות חוק מכר, מסגרות אשראי לבניה, כולל השלמות הון עצמי, וכל יתר שירותי המימון הנדרשים ליזמים במסגרת ליווי בניה.

הכשרה, שלאחרונה הודיעה על כניסתה לתחום הליווי פיננסי ופוליסות המכר, תיכנס לשיתוף פעולה זה במקביל להקמת מערך שיתופי פעולה עם בנקים וקרנות מימון נוספות, כחלק ממערך ההשקעות הכולל של החברה.

פולי טטרו. צילום: יח"צ

הכשרה אמורה להחזיק ב־20% מהחברה ותעמיד מסגרות אשראי לצרכי מימון פעילותה השוטפת ולמימון הפרויקטים אותם היא מלווה. הכשרה תהיה גם אמונה על הנפקת פוליסות על פי חוק המכר. לידר טופ קפיטל יהיו אמונים על שירותי החיתום, הניהול והליווי הפיננסי. החברה תשאף ליצירת שיתופי פעולה עם בנקים להם קיימת מגבלת הון ומגבלות ענפיות לסקטור הנדל"ן וכן עם קרנות מימון המתמחות בשירותי חיתום ובליווי פיננסי ליזמים, המבקשות להנפיק פוליסות מכר לרוכשי הדירות.

לידר טופ קפיטל הינה מהחברות הוותיקות והמובילות במימון חוץ בנקאי לנדל"ן ומהווה שותף טבעי להכשרה ביטוח במימוש האסטרטגיה שלה להרחבת פעילותה בתחום פוליסות חוק המכר. החברה החדשה תנוהל על ידי גיא רוזן ופולי טטרו, שותפים ומנכ"לים משותפים בחברת לידר טופ קפיטל.

שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה חברה לביטוח: "המהלך יהווה נדבך נוסף במימוש האסטרטגיה של החברה להגדלת היקפי ההכנסות ולגוון את אפיקי ההשקעות שלה על ידי כניסה לענפי פעילות אלטרנטיביים, לא סחירים, הפועלים בקורלציה נמוכה לשוק ההון ומייצבים את הרווחיות של החברה.

"באמצעות השקעה בחברה אנחנו מרחיבים את תחומי ההשקעות לאפיקים חדשים. מדובר בהמשך מגמה של המדיניות להגדלת רווחי החברה בתחומים שונים. היתרון המובהק של החברה שטופ קפיטל מקימה הוא טיפול מקיף, מהיר, יעיל ואישי שלא קיים בחברות אחרות, לאור הניסיון של טופ קפיטל בתחום". פולי טטרו, מנכ"ל משותף לידר טופ קפיטל:

"שיתוף הפעולה האסטרטגי מול הכשרה ביטוח מהווה נדבך נוסף באסטרטגיית הצמיחה של החברה להוות גוף חוץ בנקאי מוביל בישראל למימון פרויקטים בנדל"ן והרחבת מעטפת השירותים הכוללת שהחברה מעמידה ללקוחותיה במחירים תחרותיים למערכת הבנקאית בישראל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email