הכשרה משיקה מערכת אינטרנטית לרכישה עצמאית של ביטוח רכב

מבטיחה כי הסוכנים לא ייפגעו, ומדגישה שכל לקוח ישויך שכל לקוח ישויך לסוכן ביטוח של החברה. "המערכת תהווה כלי שיווקי תחרותי עבור הסוכנים מול הביטוחים הישירים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכשרה ביטוח משיקה מערכת אינטרנטית לרכישת פוליסת ביטוח רכב, אך מדגישה שסוכני הביטוח שלה לא ייפגעו, מאחר שכל לקוח ישויך לסוכן ביטוח.

לדברי נוריאל חזות, סמנכ"ל וראש אגף אלמנטרי – תחום פרט בהכשרה, "המערכת החדשנית תאפשר לכל לקוח פוטנציאלי לקבל הצעות מחיר במסלולים שונים הרלוונטיים לצרכיו. רכישת הפוליסה תתבצע באופן עצמאי באתר הכשרה – ובסיומה יוכל הלקוח להפיק ולהדפיס לעצמו את הפוליסה שרכש, במקום. יודגש כי עם רכישת הפוליסה ישויך הלקוח, בכל מקרה, לסוכן הביטוח".

בפנייה לסוכני הביטוח, כותב חזות כי המהלך של הכשרה יעניק מספר יתרונות:

1. מתן מענה מיידי לצורכי הלקוחות בסביבה הטכנולוגית. 2. הגדלת היקף הכנסותיהם על ידי ניצול פוטנציאל הלקוחות הרוכשים ביטוח רכב דרך האינטרנט. 3. הפניית זמנם היקר לגיוס לקוחות חדשים. 4. תהליך מכירה מהיר, פשוט ויעיל, ללא השקעת משאבים מצדם. 5. רישום המכירות על שמם בלבד לצורך קבלת עמלות, פרסים ומבצעים. 6. אפשרות לשלב את הכלי הדיגיטלי להפקת ביטוח רכב גם באתר האינטרנט שלהם וכך לשדרג את תדמיתם ויכולות המכירה, כאחד.

המערכת תאפשר לכל לקוח לקבל הצעות מחיר במסלולים שונים | צילום: fotolia
המערכת תאפשר לכל לקוח לקבל הצעות מחיר במסלולים שונים | צילום: fotolia

מעניקים רוח גבית

בפנייתו לסוכנים מוסיף חזות, "הכשרה רואה עצמה מחויבת לקדם את יכולות המכירה שלכם בכל הזירות, ולסייע בידכם במכירות פוליסות רכב אל מול החלופות האינטרנטיות הקיימות בשוק. הפיתוח הטכנולוגי החדשני של החברה יעניק לכם רוח גבית, יהווה עבורכם כלי שיווקי תחרותי מול הביטוחים הישירים, ויתמוך בהרחבת פעילותכם העסקית".

לגבי השאלה האם יזוכה הסוכן בעמלה בהתאם להסכם שלו עם הכשרה, חזות מסר כי למבוטח יש שתי אפשרויות לבחירת סוכן: 1. אם הלקוח הוא מבוטח של סוכן בהכשרה בפוליסות פרט, הלקוח ישויך לסוכן, ואם הוא מבוטח אצל כמה סוכני הכשרה, הוא יבחר אחד מהם. 2. אם הלקוח אינו מבוטח אצל סוכן של הכשרה, הוא יבחר אחד מרשימת סוכנים שמוגדרים כסוכנים שבוחרים בהכשרה במקומות ראשון ושני. העמלות של הסוכן הן לפי הסכם תוך עדכון הנחה משותפת, כפי שניתן לקבל במשרד הסוכן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email