הכשרה תעניק הטבות והקלות בעקבות המצב

החברה מקימה יחידת סיוע למבוטחים בעלי עסקים שנפגעו כתוצאה מהנחיות משרד הבריאות וכן תעניק חבילת הטבות והקלות לסוכני החברה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנכ"ל הכשרה ביטוח, שמעון מירון, וערן אופיר, סמנכל וראש אגף ביטוחי אלמנטרי ותביעות, אישרו חבילה של הטבות והקלות לטובת תמיכה, עזרה ושימור סוכני אלמנטרי ולקוחותיהם.

כל מי שיבקש לחדש פוליסות שתחילת מועדן אפריל 2020 או יבקש להצטרף להכשרה ולרכוש פוליסה חדשה בתחום ביטוחי הפרט, כמו רכב דירה וכדומה, יוכל לקבל דחיית תשלום לחודש אחד (התשלום ידחה לחודש מאי במקום שיפרע בחודש אפריל). בנוסף לדחיית התשלום, תעניק הכשרה  5% הנחה לכל פוליסה חדשה או חידוש לפוליסות קיימות.

ערן אופיר. צילום: באדיבות הכשרה

לפוליסות עסקיות הכשרה תיתן הנחה גדולה יותר; מלבד דחיית תשלום לחודש אחד, תעניק הכשרה גם 10% הנחה ממחיר הפוליסה. כאמור מדובר בפוליסות קיימות שנדרש עבורן חידוש או פוליסות חדשות.

עוד הוחלט על הקמת יחידת סיוע ביטוחית אשר תלווה, תייעץ ותעזור בתקופה קשה זו לבעלי עסקי פנאי המבוטחים בהכשרה, אשר בעקבות הנחיות משרד הבריאות נאלצו לסגור את עסקיהם.

הקלות בתשלומים

ערן אופיר: "כל העסקים, גדולים, בינוניים או קטנים, מבוטחי הכשרה אשר נמצאים בימים אלו במצב מורכב או קשה עקב המצב ובהוראת משרד הבריאות ונאלצו לסגור שעריהם, יוכל לפנות להכשרה ולקבל ליווי ,תמיכה או הקלות בתשלומים ממחלקת העסקים".

מירון דיווח גם על היערכות הכשרה מול סוכניה: "אני ער למצב הסוכנים שלנו ולבקשותיהם מאיתנו לכלי עזר מכירתיים. ולכן, על מנת לשמר את הסוכנים שלנו ולעזור להם בעתות משבר, דחיית תשלומים יכולה להוות פתרון עבורם. ההנחה וגם דחיית תשלומים יכולה להוות כלי מכירה עבור הסוכנים שנמצאים בימים אלו במצב מאתגר.

״סיוע, תמיכה ואוזן קשבת לפעמים יכולים לפתור אתגרים. המטרה שלנו בתקופה מאתגרת זו של השנה להושיט יד לסוכנים וללקוחות שלנו ולהיות שם בשבילם.

״אנו ממשיכים בימים אלו לתת מענה נרחב באמצעות מענה טלפוני ונמצאים כאן עבורכם. נשמח לעמוד לשירותכם באתר או בטלפון ומאחל לכולנו ימים רגועים יותר ובריאות איתנה”, סיכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email