הכשרה תשיק מערכת הפקה דיגיטלית ל"בסט אינווסט"

בוובינר לסיכום השנה החולפת והצגת תוכניות העבודה לשנה הבאה חשף מנהל החטיבה הפיננסית בחברה את המערכת הבלעדית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-400 סוכני פיננסים, השתתפו בוובינר שקיים זיו ורטהיימר, מנהל החטיבה הפיננסית ומערך בסט אינווסט של הכשרה חברה לביטוח, לסיכום השנה החולפת בשוקי ההון ובבסט אינווסט. כמו כן, הוצגו בוובינר התוכניות הצפויות לשנת 2021.

ורטהיימר הודה לסוכני הביטוח ואמר להם שהם השותפים לדרך ולהצלחה, במיוחד לאור גיוסי שיא בבסט אינווסט בסיכום שנת 2020. לאחר סקירת השנה המשיך ורטהיימר ועדכן את הסוכנים על אחת מהבשורות החשובות של השנה בבסט אינווסט, לדבריו – השקת מערכת תהליך הפקה דיגיטלית. "מערכת ההפקה החדשה, שפותחה ע"י צוות פיתוח של הכשרה בחטיבת מערכות מידע, היא מערכת בלעדית וייחודית לבסט אינווסט, עם ולידציה מלאה ללא חוסרים והקמת פוליסת חיסכון חדשה תוך 48 שעות", ציין.

ורטהיימר (משמאל) וקדוש. "הקמת פוליסת חיסכון תוך 48 שעות" | צילום: יח"צ

בנוסף, הדגיש ורטהיימר את החשיבות בהגברת חשיפת כלל לקוחות הבסט לאפליקציית בסט אינווסט "הידידותית למשתמש, בה הלקוח יכול לבצע פעולות באופן עצמאי ללא תלות בנציג שירות, לרבות שינוי מסלול ופעולות נוספות, אשר מייעל את השירות ומקצר את זמני ההמתנה", אמר. ורטהיימר סיכם את הרצאתו בסקירת מטרות ויעדים לשנת 2021, ביניהם הקמת דסק סוכנים מורחב ועיבוי כוח האדם במוקדי תפעול הבסט השונים לשדרוג השירות. 

רועי קדוש, סמנכ"ל ההשקעות הראשי בחברה, ומי שמנהל את המסלול הכללי של בסט אינווסט, אשר מוביל בתשואות במסלול הכללי בפער גדול אל מול שאר חברות הביטוח, סקר בהרצאתו את שווקי ארה״ב, אירופה וישראל, התייחס אל מצב שוק ההון בעקבות משבר הקורונה והמשיך בסקירת המגמות שעתידות לדעתו לתפוס את החלק המשמעותי בתיקי ההשקעה בשנת 2021.

צילום קאבר: Shutterstock

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email