הלמן־אלדובי תנהל את הפנסיות של עובדי נמלי ישראל

החברה קיבלה אישור לניהול כספי הפנסיה של 2,300 עובדי חברת נמלי ישראל בהיקף של כ־4 מיליארד שקל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר שהתקבל אישור הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, עוברים כספי הפנסיה של כ־2,300 עובדי חברת נמלי ישראל (חנ"י), בהיקף של כ־4 מיליארד שקל, לניהול תחת בית ההשקעות הלמן־אלדובי.

העברת הכספים באה לאחר שבית ההשקעות זכה בנובמבר 2018 במכרז שהתקיים להקמה וניהול של ניהול קופת הגמל המרכזית לקצבה של עובדי חנ"י למשך חמש שנים עם אופציה להארכה. במכרז התמודדו מספר גופים והבחירה נעשתה על פי קריטריונים שונים, ובכללם תשואות ודמי ניהול.

רמי דרור | צילום: יחצ

 

על פי דרישת המכרז, בית ההשקעות הקים עבור חנ"י קופה ייעודית שתנוהל תחת חברת הלמן־אלדובי גמל ופנסיה. עם הקמת הקופה, הכספים אשר הוחזקו עד כה בחשבונות ייעודיים שהתנהלו על שם חברת נמלי ישראל בנאמנות לטובת עובדים וגמלאים שחל עליהם הסדר פנסיה תקציבית, יועברו לבית ההשקעות.

חברת נמלי ישראל מקימה, מפתחת ומשכללת את נמלי הים המסחריים בחיפה, באשדוד ובאילת ומופקדת על הקמת הנמלים החדשים: נמל הדרום באשדוד, ונמל המפרץ בחיפה. החברה מדורגת Aa1 (אופק יציב) על ידי חברת מידרוג ו־AAA על ידי מעלות.

"הכנסותיה מושקעות בפיתוח נמלי הים. תכניות הפיתוח שמבצעת החברה נועדו לתת מענה לצרכי המשק בראיית הדורות הבאים, להבטיח את פקידתן של אניות הענק לאור השינויים הדרמטיים בגודל האניות ולמצות את הפוטנציאל הטמון במיקומה האסטרטגי של ישראל", נמסר מהלמן־אלדובי.

רמי דרור, מנכ"ל הלמן־אלדובי: "בית ההשקעות ממשיך בתנופת הצמיחה ובגיוס עמיתים וימשיך לחולל את התחרות בתחום החיסכון ארוך הטווח בישראל. כבית השקעות המתמחה בתחום הפנסיוני, להלמן־אלדובי ניסיון רב בקליטה וניהול של קופות גמל לסוגיהן ואנו משוכנעים כי הדבר יאפשר לנו להעניק לעובדי חברת נמלי ישראל, וגימלאיה, את השירות הטוב והמקצועי ביותר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email