הלמן אלדובי: ״המודל השקוף תקף גם לסוכנים שעובדים אתנו בפנסיה״

הסוכנים העובדים עם הלמן אלדובי ימשיכו להיות מתוגמלים במוצרים הפנסיוניים לפי "המודל השקוף", אשר יוחל על כל מוצרי החיסכון הפנסיוני
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בפגישה שהתקיימה בשבוע שעבר בין נשיא לשכת סוכני ביטוח, סו"ב אריה אברמוביץ, לבין איתי ברדה, מנכ"ל הלמן אלדובי גמל ופנסיה, הודיע ברדה לאברמוביץ כי הסוכנים העובדים עם הלמן אלדובי ימשיכו להיות מתוגמלים במוצרים הפנסיוניים לפי "המודל השקוף".

המודל הוקם ביולי 2015, והוא הראשון שהפריד בין דמי הניהול לתגמול הסוכן. "המודל השקוף תקף גם לסוכנים שעובדים אתנו כיום בפנסיה, וסוכנים חדשים שיקבלו החלטה לשווק עבורנו את מגוון מוצרי בית ההשקעות שלנו, כולל הגמל והפנסיה", אמר ברדה לאברמוביץ. "הלמן אלדובי עוזרת לסוכנים שעוזרים לה".

בפגישה השבוע הובהר כי המודל השקוף יוחל על כל מוצרי החיסכון הפנסיוני של הלמן אלדובי – קרן פנסיה (כולל קרן ברירת מחדל), קרנות השתלמות וקופות גמל. הלמן אלדובי היא אחת משתי הזוכות בהפעלת קרן ברירת מחדל, שבה היא גובה דמי ניהול מההפקדות בשיעור של כ־49.1% וכ־0.001% מהצבירה.

"אנו מצפים להביא בשורה משמעותית לציבור החוסכים בקרן הפנסיה, ולהביא את הבשורה לכל חוסך במדינה. נוכל לעשות את זה בצורה הטובה ביותר, רק במידה וקרן הפנסיה ברירת המחדל תשווק בצורה משמעותית על ידי סוכני הביטוח. על כן, בכוונתנו להמשיך לשתף פעולה כפי שעשינו עד כה עם ציבור סוכני הביטוח גם בשיווק קרן הפנסיה ברירת המחדל, וכמובן במודל תגמול שאינו קשור לדמי הניהול", אמר ברדה לאחר זכייתה של הלמן אלדובי בקרן פנסיה ברירת מחדל.

ברדה: "אנו מצפים להביא בשורה משמעותית לציבור החוסכים בקרן הפנסיה"

 

”רפורמת הפנסיה היא הוראה רגולטורית ועובדה קיימת שעל כולם להסתגל אליה, וזה רק עניין של זמן שהיא תתפוס נתח משמעותי בפעילות העסקית של כל הגורמים העוסקים במלאכה. סוכנויות וסוכנים בעלי חזון ויכולת ראייה אסטרטגית, שיחתמו אתנו על הסכם הפצה לשיווק קרן הפנסיה ברירת מחדל, יקבלו זיכיון בלעדי לצירוף לקוחות ב'הסדר ברבים'. הזיכיון יקנה להם יתרון תחרותי אדיר על פני שאר הגורמים שמשווקים כיום קרן פנסיה, ויוכלו להגדיל את מאגר הלקוחות והמעסיקים בהם הם מטפלים וכמובן גם את הכנסותיהן".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email