"הלשכה היא מהגופים החשובים והדומיננטיים בלהב"

ישיבה ראשונה של סו"ב דהרי כסגן נשיא להב ⋅ "אעשה כל שביכולתי לסייע לשוק העצמאים והעסקים הקטנים והבינוניים בישראל"
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

" לשכת סוכני ביטוח היא מהגופים החשובים והדומיננטיים בלהב. לא רק שאנחנו יכולים לקבל מהגוף הזה תמיכה בעת מאבק על נושאים שחשובים לנו, אלא שאנחנו גם תורמים לכלל העצמאים במדינת ישראל. הכוונה שלי היא ליצור העצמה ובולטות של לשכת סוכני ביטוח בארגון חשוב זה. באתי לעבוד, כי בשביל כבוד הייתי נשאר בבית. באתי כדי להקדיש זמן יקר לטובת הנושא; אני אוהב את זה, אני נהנה לתרום בנושא זה".

כך אמר סו"ב מוטי דהרי בעקבות הישיבה הראשונה שלו בארגון להב כסגן נשיא הארגון. לדבריו, הוא ייפגש בשבוע הבא עם הנציגים של הגופים האחרים בלהב – לשכת רו"ח, לשכת עוה"ד ועם עו"ד רועי כהן, נשיא להב – כדי לגבש אסטרטגיה, הגדרת יעדים ותכנית לשלוש השנים הבאות, ומה מיועד כבר לשנה הקרובה. בדברי הפתיחה שלו בישיבה אמר דהרי: "כל חיי אני רואה את השליחות הציבורית כמטרה עילאית המביאה לידי ביטוי את היכולות והניסיון אותם צברתי במרבית השנים בשלל תפקידי במשק הישראלי. אין לי ספק כי לשכת סוכני ביטוח הינה מהגופים החשובים ביותר לכלכלה ולשוק החופשי בישראל, בדגש על עצמאים ועסקים קטנים ובינוניים.

דהרי | צילום: באדיבות הלשכה

"אני מבין את חשיבות המעמד ואעשה כל שביכולתי להוביל לשינויים מרחיקי לכת ולסייע לשוק העצמאים והעסקים הקטנים והבינוניים בישראל, אין לי ספק שיחד עם כל הנציגים בראשות נשיא להב, נעבוד קשה כצוות מאוחד הרואה מול עיניו את הציבור הישראלי בראש הפירמידה. "דלתי פתוחה תמיד לשמוע ולהשמיע וזאת על מנת להביא לקדמת הבמה את מי ומה שאני ולתרום ככל האפשר".

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email