"הלשכה מבינה שהסוכנים הם הלב הפועם של ענף הביטוח"

סו"ב ניצן פרץ, בעל בית סוכן "ביטוח חכם" בראשון לציון • "בעידן של חדשנות ודיגיטל, הסוכן חייב להתאים עצמו לשינויים בענף"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 39
מצב משפחתי: נשוי +2
משרד: בית סוכן "ביטוח חכם" בראשל"צ
ותק בתחום: 10 שנים בענף הביטוח
רישיון: פנסיוני

סו"ב ניצן פרץ | צילום: באדיבות המצולם

למה בחרת במקצוע סוכן ביטוח?
"נחשפתי לראשונה למקצוע הודות לחמותי, בעלת סוכנות ביטוח 'מונה' הוותיקה והמוערכת. שם התמקצעתי בכל עולם הביטוח ובמוצרים השונים, ביצירת אינטראקציה מול לקוחות, מעסיקים, סוכנים, ובעלי תפקידים אצל היצרנים. שם הבנתי את מהות התפקיד של סוכן הביטוח, השירות הבלתי מתפשר, האחריות המוטלת על כתפיו כלפי כל לקוח ולקוח, ההתמודדות היומיומית מול היצרנים והקשר המיוחד עם הלקוחות והחלטתי שזה המקצוע שאני רוצה לעסוק בו. זה מקצוע בעל ערך שמלווה בשליחות גדולה".

איפה אתה רואה את עצמך בעוד 10 שנים?
"אני דוגל ומאמין במתן שירות אדיב ויעיל, יושרה ואמינות, ובעוד 10 שנים אהיה בעלים של סוכנות גדולה, עם סביבת עבודה נעימה, ומזמינה, שעל דגלה יהיו חרוטים הערכים הנ"ל, יחד עם חדשנות, וסל פתרונות שעוטף את הלקוח".

איך אתה רואה את תרומת הלשכה בסיוע לסוכנים?
"הלשכה מבינה שהסוכנים הם הלב הפועם של ענף הביטוח, ולכן פועלת לפתח את פעילות הסוכנים, ולהיאבק מול הרגולציה והיצרנים כדי לשמר את המקצוע ולתת לסוכנים להתפרנס בכבוד. חייב לציין כי התחלתי תהליך עם מנהלת הפיתוח העסקי בלשכה, קרן מלאך ואני כולי צפייה שהתהליך יסייע להתפתחות העסק שלי".

טיפים לסוכנים צעירים כמוך.
"להאמין בעצמך ולהתמיד בעשייה, למידה והצבת יעדים וללכת עם ה"אני מאמין שלך" לאורך כל הדרך. כמו כן, להבין שכל לקוח זה פוטנציאל עצום וכל לקוח הוא אדם ומלואו. לחשוב מחוץ לקופסה ולא לפחד לעשות צעדים".

איך אתה רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?
"בעידן של חדשנות ודיגיטל, תחרות רבה בין היצרנים וחברות חדשות ישירות, הסוכן חייב להתאים עצמו לשינויים בענף, להביא את שיא החדשנות ולדעת לתת פתרונות מהירים ויעילים. בסופו של דבר אין תחליף לעבודתו של סוכן ביטוח. אף מחשב או מוקדן לא יכול לבצע עבודה של סוכן ביטוח שחי את הענף, במתן פתרונות וליווי לאורך זמן".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email