הלשכה מול המפקחת: גם במפגש מקצועי של מחוז השרון דנו ברגולציה של משרד האוצר

כנס מקצועי של מחוז השרון נערך השבוע ועסק ברגולציה של משרד האוצר. נשיא הלשכה סקר את פעילות הלשכה מול המפקחת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במפגש שנערך השבוע (ב') בו נכחו ב כ־120 סוכני מחוז השרון בראשות דניאל קלסמן, ניהל נשיא הלשכה שיח ער עם הסוכנים שפנו אליו בשאלות רבות. אריה אברמוביץ נשיא לשכת סוכני ביטוח סקר את פעילות הלשכה בהקשר המפקחת ואת הבג"צים שהגישה ותגיש.

המפגש המקצועי שעסק בנושא "הרגולציה של משרד האוצר" התקיים במכללה לפיננסים וביטוח של לשכת סוכני ביטוח בתל אביב ואורגן בשיתוף פעולה עם קבוצת "שגריר" שנציגיה סיפרו על המוצרים החדשים שלה. היועץ המשפטי של הלשכה, עדי בן אברהם, הנחה את הסוכנים בכל הקשור להתנהלותם לאור חוזר הצירוף לביטוח. הוא הדגיש את חובת התיעוד והמליץ להתייעץ עם חברת הביטוח לפני שמבטיחים משהו ללקוח.

מימין: יוסי אנגלמן, דני קסלמן ומולי זליג
מימין: יוסי אנגלמן, דני קסלמן ומולי זליג

כשהחיים נותנים לימונים

במסגרת זו נערך גם רב שיח בנושא הרגולציה של האוצר ובו השתתף גם יו"ר MDRT ישראל, יוסי מנור שסיפר על הרגולציה בעולם המערבי וגילה כי שם הסוכנים כמעט ולא מקבלים עמלות מהחברות אלא מהלקוחות בלבד.

בפאנל השתתפו לצידו של מנור גם יו"ר הוועדה לביטוח כללי בלשכה, אריאל מונין, חבר ועדת הבריאות, גדי ארגמן, ויו"ר תת הוועדה לפיננסים, דודי עמית. את הפאנל הנחה יו"ר סניף נתניה, יוסי אנגלמן וחבריו התמקדו בהפיכת הרגולציה לתועלת הסוכן במציאת הזדמנויות והרחבת הפעילות שלו, מה שכונה על ידי המנחה "להפוך את הלימון ללימונדה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email